4Racing Spyder Pro – 17″

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 17". Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je... více informací »
4Racing Spyder Pro - 17"
Značka: Górecki
950 Kč
DO OBCHODU »
Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 17". Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je...

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 17″. Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je můžete, po dobu, kdy je nepoužíváte, bezpečně uložit. Povrch poklic je ošetřen odolným a neloupavým lakem, který zajišťuje stylový vzhled a snadné čištění. Otvory v poklicích jsou uzpůsobeny tak, aby během jízdy docházelo k efektivnímu chlazení disků kol. Na každé poklici dále naleznete výsek, díky kterému je ventilek snadno přístupný. Výrobek je shodný s typem schváleným Ministerstvem dopravy ČR č. 1047 č.j.: 204333/93-222 Ke každé sadě poklic je přiložený český návod na montáž.Montáž poklic na kola je jednoduchá a není k ní třeba žádné nářadí. Západky na poklicích se „zaklapnou“ do disků kol. Tlustý ocelový drát na vnější straně poklic tlačí západky proti diskům a zajišťuje poklice proti vypadnutí (viz. obrázek 2 ve fotogalerii). Může se stát, že je poklice na disku příliš volná nebo těsná. V takovém případě je třeba zmenšit nebo zvětšit průměr přítlačné pružiny v místě ohybu pro ventilek. Pružinu je zde třeba roztáhnout nebo stlačit (viz. obrázek 3 ve fotogalerii).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5906197741922 Tento diskontní produkt jde koupit lehce tu na stránkách umístěný v rubrice poklice na kola. Nyní můžete koupit vyjímečné kousky ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od dodavatele Górecki. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt 4Racing Spyder Pro - 17" od výrobce Górecki jednoduše naleznete na našich stránkách za výprodejovou cenu. V akci od 950 Kč.