Autobaterie 65Ah Varta Blue Dynamic D54

Autobaterie 65Ah Varta Blue Dynamic D54 Autobaterii můžete vyzvednout na prodejnách v Náchodě a na Praze 9. Kurýrem ani Českou poštou autobaterie... více informací »
Autobaterie 65Ah Varta Blue Dynamic D54
Značka: Varta
3 360 Kč
DO OBCHODU »
Autobaterie 65Ah Varta Blue Dynamic D54 Autobaterii můžete vyzvednout na prodejnách v Náchodě a na Praze 9. Kurýrem ani Českou poštou autobaterie...

Autobaterie 65Ah Varta Blue Dynamic D54 Autobaterii můžete vyzvednout na prodejnách v Náchodě a na Praze 9. Kurýrem ani Českou poštou autobaterie nezasíláme, protože z hlediska přepravních služeb se jedná o nebezpečný náklad. Jedná se o ideální volbu pro moderní vozy všech tříd, které jsou náročnější na spotřebu elektrické energie. Autobaterie série Blue Dynamic jsou nejprodávanější ze všech tří sérií, které Varta vyrábí. Svým výkonem a životností se vyrovnají originálním autobateriím a mnohdy je i předčí. Autobaterie Varta Blue Dynamic využívají moderní technologii PowerFrame® (specifické uspořádání vnitřní mřížky), které zabraňuje korozi, prodlužuje životnost autobaterie a poskytuje dostatek energie pro studený start. Ve srovnání s běžnými konvenčními bateriemi mají autobaterie řady Varta Blue Dynamic až dvojnásobnou životnost. Veškeré autobaterie dodáváme vždy plně nabité a připravené k okamžitému použití. Přesné technické specifikace autobaterie 65Ah Varta Blue Dynamic D54 naleznete výše pod záložkou „Parametry“.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10123535 Kvalitní a levný produkt Autobaterie 65Ah Varta Blue máte možnost najít rovnou tu ve známé kategorii autobaterie! Máme pro vás akční výrobky ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny! Významný dodavatel Varta pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty.

Žádaný kus Autobaterie 65Ah Varta Blue Dynamic D54 s osvědčenou značkou Varta můžete pořídit teď skutečně levně! Ceny již od 3 360 Kč.