Autochladnička s ohřevem (24l, modrá)

Autochladnička je ideální nástroj pro uchování potravin v autě při dlouhých cestách na dovolenou, ale také při služebních nebo pracovních... více informací »
Autochladnička s ohřevem (24l
Značka: Aroso
1 790 Kč
DO OBCHODU »
Autochladnička je ideální nástroj pro uchování potravin v autě při dlouhých cestách na dovolenou, ale také při služebních nebo pracovních...

Autochladnička je ideální nástroj pro uchování potravin v autě při dlouhých cestách na dovolenou, ale také při služebních nebo pracovních cestách. Převážené potraviny dokáže autochladnička ochladit až o 20°C vůči okolní teplotě.  Přesto, že je výrobek označen jako autochladnička, dokáže také ohřívat obsah uvnitř. V boxu je možné dosáhnout maximální teploty až 65°C. Tato teplota není vhodná k ohřívání studeného jídla, nicméně spolehlivě udrží jídlo v teplém stavu. Vnitřní objem je 24l. Výška autochladničky je dostatečná, aby pojmula PET lahve s objemem 1,5l i 2l. Autochladnička může být napájena z autozapalovače nebo z klasické zásuvky 230V. Oba kabely jsou součástí balení. Údržba: Po použití umyjte ledničku přípravkem na nádobí a nechte otevřenou, aby mohla vyschnout. Doporučení: Před odjezdem zapojte autochladničku doma do sítě 230V a nechte nachladit. Následně do boxu ukládejte již nachlazené potraviny.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10126512 Velmi oblíbený kousek Autochladnička s ohřevem (24l, můžete koupit prostě tu na našich stránkách umístěný v sekci autodoplňky! Mrkněte na akční kusy z této populární sekce za skvělou cenu.

Nový produkt Autochladnička s ohřevem (24l, modrá) od spolehlivého výrobce Aroso je k dispozici momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Nyní získáte od 1 790 Kč.