Autopotahy Taso Citroen Xantia (1998-2003)

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Citroen Xantia (1998-2003). Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky... více informací »
Autopotahy Taso Kia Sportage 2022-
Značka: Taso
3 690 Kč
DO OBCHODU »
Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Citroen Xantia (1998-2003). Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky...

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Citroen Xantia (1998-2003). Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální. Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální. Autopotahy se zhotovují na zakázku podle Vaší objednávky, můžete tedy pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další).  Materiál autopotahů tvoří dvě vrstvy ze 100% polyesteru vyplněné molitanem (pěnovým polyuretanem).Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na: stálobarevnost nehořlavost pevnost Barevné varianty Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev: černé tmavě šedé světle šedé béžové Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem 21 barevných vzorů. Veškeré vzory jsou k prohlédnutí ve fotogalerii v horní části stránky. Na mobilních zařízeních se kvůli datové náročnosti fotogalerie nezobrazuje, prosíme navštivte stránky na stolním počítači nebo notebooku.Volitelně si u přesných autopotahů můžete vybrat také dvojité prošití barevnou nití. Jedná se pouze o designový prvek a prošití nemá vliv na pevnost autopotahů. Prošití je možné vybrat v následujících barvách: bílé červené modré šedé stříbrné zelené žluté  K zakoupeným přesným autopotahům (nikoliv univerzálním) si můžete objednat službu „Navlečení“. Navlékání autopotahů provádí přímo náš zaměstnanec, specialista Marcel, na naší provozovně v Náchodě. Cena navléknutí je 200,- včetně DPH za každé 1 místo k sezení. Doba navlékání přesných autopotahů je 1 až 2 hodiny, podle značky a modelu vozu. Pokud máte o navlečení autopotahů zájem, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky, domluvíme se na podrobnostech.Pokud si nejste jisti s výběrem autopotahů a potřebujete poradit, čím se právě univerzální autopotahy liší od přesných autopotahů, připravili jsme přehledné srovnání. V přiloženém článku jsou podrobně popsané rozdíly mezi autosedačkami. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10111985 Tento unikátní produkt Autopotahy Taso Citroen Xantia (1998-2003) lze koupit jednoduše tu na našich stránkách zařazený v kategorii autopotahy! Nyní najdete skvělé výrobky z této známé sekce za internetové ceny! Věhlasná značka Taso má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento diskontní výrobek Autopotahy Taso Citroen Xantia (1998-2003) od známé společnosti Taso snadno můžete sehnat u nás právě téměř zdarma! Nabídka již od 3 690 Kč.