Autopotahy Taso Renault Megane 2002-2008

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Renault Megane 2002-2008. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky... více informací »
Autopotahy Taso Kia Sportage 2022-
Značka: Taso
3 590 Kč
DO OBCHODU »
Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Renault Megane 2002-2008. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky...

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Renault Megane 2002-2008. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální. Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální. Autopotahy se zhotovují na zakázku podle Vaší objednávky, můžete tedy pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další).  Materiál autopotahů tvoří dvě vrstvy ze 100% polyesteru vyplněné molitanem (pěnovým polyuretanem).Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na: stálobarevnost nehořlavost pevnost Barevné varianty Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev: černé tmavě šedé světle šedé béžové Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem 21 barevných vzorů. Veškeré vzory jsou k prohlédnutí ve fotogalerii v horní části stránky. Na mobilních zařízeních se kvůli datové náročnosti fotogalerie nezobrazuje, prosíme navštivte stránky na stolním počítači nebo notebooku.Volitelně si u přesných autopotahů můžete vybrat také dvojité prošití barevnou nití. Jedná se pouze o designový prvek a prošití nemá vliv na pevnost autopotahů. Prošití je možné vybrat v následujících barvách: bílé červené modré šedé stříbrné zelené žluté  K zakoupeným přesným autopotahům (nikoliv univerzálním) si můžete objednat službu „Navlečení“. Navlékání autopotahů provádí přímo náš zaměstnanec, specialista Marcel, na naší provozovně v Náchodě. Cena navléknutí je 200,- včetně DPH za každé 1 místo k sezení. Doba navlékání přesných autopotahů je 1 až 2 hodiny, podle značky a modelu vozu. Pokud máte o navlečení autopotahů zájem, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky, domluvíme se na podrobnostech.Pokud si nejste jisti s výběrem autopotahů a potřebujete poradit, čím se právě univerzální autopotahy liší od přesných autopotahů, připravili jsme přehledné srovnání. V přiloženém článku jsou podrobně popsané rozdíly mezi autosedačkami. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10112556
Tento levný výrobek Autopotahy Taso Renault Megane 2002-2008 můžete koupit pohodlně tady u nás umístěný v sekci autopotahy. Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele Taso. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Taso svým zákazníkům dodává kvalitní produkty.

Tento oblíbený produkt Autopotahy Taso Renault Megane 2002-2008 originál od značky Taso snadno seženete právě nyní se slevou. Akční cena 3 590 Kč.