Continental 4X4 Contact ( 215/65 R16 98H )

Vysoce komfortní Pro vozidla SUV a off-road Komfortní jízda na silnici i v lehkém terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí... více informací »
Continental 4X4 Contact ( 215/65 R16 98H )
Značka: Continental
3 263 Kč
DO OBCHODU »
Vysoce komfortní Pro vozidla SUV a off-road Komfortní jízda na silnici i v lehkém terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí...

Vysoce komfortní

Pro vozidla SUV a off-road

Komfortní jízda na silnici i v lehkém terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Nízká hlučnost a dobrý komfort jízdy na silnici. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodná například pro modely BMW X5, Land Rover Discovery a Volvo XC70.

Komfortní pneumatika pro vozidla s pohonem 4×4

Široké obvodové i příčné dezénové drážky zajišťují vynikající ochranu proti vzniku aquaplaningu. Vzájemné posunutí bloků dezénu na této pneumatice zajišťuje obzvláště tichou a komfortní jízdu po silnici. Početné lamely poskytují maximální záběr na silnici i v lehkém terénu.

Přínosy:

  • Velmi dobrá směrová stabilita
  • Rychlé reakce řízení a komfortní jízda
  • Vynikající ochrana proti aquaplaningu
  • Dobrá trakce v lehkém terénu
  • Nízká hlučnost

Nízká hlučnost a dobrý komfort jízdy na silnici.
Vzájemné posunutí bloků dezénu na této pneumatice zajišťuje obzvláště tichou a komfortní jízdu po silnici.

Dobrá ochrana proti aquaplaningu.
Široké obvodové i příčné dezénové drážky zajišťují vynikající ochranu proti vzniku aquaplaningu.

Skvělá trakce na silnici i v lehkém terénu.
Při konstantní rychlosti jsou vibrace ve směsi nižší. Početné lamely poskytují maximální záběr na silnici i v lehkém terénu.


Hodně oblíbený produkt Continental 4X4 Contact ( 215/65 R16 98H ) naleznete právě tady u nás v rubrice letní pneu! Vyberte si nové výrobky z této oblíbené sekce za rozumné peníze!

Tento kvalitní a levný výrobek Continental 4X4 Contact ( 215/65 R16 98H ) od oblíbené značky Continental jednoduše seženete zde teď právě levně. Cena již od 3 263 Kč.