Continental ContiCrossContact LX 2 ( 215/70 R16 100T )

ContiCrossContact™ LX 2 Bezpečnost na silnici a ještě mnohem více. Pro vozidla SUV a off-road. Prostřednictvím nové pneumatiky ContiCrossContact™ LX... více informací »
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 215/70 R16 100T )
Značka: Continental
3 182 Kč
DO OBCHODU »
ContiCrossContact™ LX 2 Bezpečnost na silnici a ještě mnohem více. Pro vozidla SUV a off-road. Prostřednictvím nové pneumatiky ContiCrossContact™ LX...

ContiCrossContact™ LX 2

Bezpečnost na silnici a ještě mnohem více.

Pro vozidla SUV a off-road. Prostřednictvím nové pneumatiky ContiCrossContact™ LX 2 rozšiřuje Continental své portfolio o pneumatiku pro vozidla SUV, která umožňuje bezpečnou a komfortní jízdu po silnici a má robustní konstrukci pro nenáročnou jízdu v terénu. Určena je pro vozidla, jako jsou Evoque, Qashqai a Touareg. Pneumatika ContiCrossContact LX 2 zlepšuje až o 6 % brzdnou výkonnost, o 3 % ovladatelnost a o 10 % odolnost proti poškození štěrkem a drobnými ostrými předměty při jízdě v terénu ve srovnání se svým populárním předchůdcem. Vývojoví pracovníci společnosti Continental také snížili valivý odpor o 8 % a prodloužili životnost, pokud jde o ujetou vzdálenost, o více než 25 %.

Excelentní ovladatelnost na silnici i v lehkém terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Skvělý brzdný výkon na suchém i mokrém povrchu a velmi dobrá ovladatelnost. Vhodná například pro vozidla Toyota Land Cruiser, Jeep Cherokee a VW Amarok

Hlavní přínosy

  • Skvělá brzdná výkonnost na suchém i mokrém povrchu a velmi dobrá ovladatelnost
  • Dlouhá životnost a vysoká úroveň jízdního komfortu
  • Výjimečná trakce při nenáročné jízdě v terénu

Skvělý brzdný výkon na suchém i mokrém povrchu a velmi dobrá ovladatelnost. Vysoká tuhost běhounu pneumatiky je velmi působivá. Tu zaručuje masivní prostřední část běhounu, uzavřený vzor hrany a přídavné reliéfní části v běhounu pneumatiky. Pneumatika proto nabízí skvělou ovladatelnost a velmi dobré vlastnosti při brzdění na suchém povrchu vozovky. Krátké brzdné vzdálenosti na mokrých površích vozovky zajišťuje hustě drážkovaný běhoun, který zlepšuje přilnavost díky lepšímu odvodu vody z lamel na povrch vozovky.

Dlouhá životnost a vysoká úroveň jízdního komfortu. Souvisle uzavřený tvar hrany běhounu zamezuje vzniku hluku, který vzniká ve střední části běhounu. Díky nižší hlučnosti je garantována vysoká úroveň jízdního komfortu. Plochý profil pneumatiky usnadňuje rovnoměrné rozložení tlaku mezi pneumatikou a povrchem vozovky. To vede k prodloužení životnosti, pokud jde o ujetou vzdálenost.

Výjimečná trakce v lehkém terénu. Běhoun s mnoha lamelami poskytuje množství hran určených k záběru. Ty jsou zárukou vyjímečné trakce při nenáročné jízdě v terénu.


Oblíbený produkt Continental ContiCrossContact LX 2 ( 215/70 R16 100T seženete pohodlně tady u nás ve známé sekci letní pneu. Připravili jsme unikátní kusy z této oblíbené rubriky za super ceny. Tato vyjímečná značka Continental vám může poskytnout prvotřídní sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na více skvělých kousků od značky Continental. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Continental ContiCrossContact LX 2 ( 215/70 R16 100T ) od odblíbeného výrobce Continental snadno můžete najít tady a teď se slevou! Nyní za akční cenu 3 182 Kč.