Continental ContiCrossContact LX 2 ( 255/65 R16 109H )

ContiCrossContact™ LX 2 Bezpečnost na silnici a ještě mnohem více. Pro vozidla SUV a off-road. Prostřednictvím nové pneumatiky ContiCrossContact™ LX... více informací »
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 255/65 R16 109H )
Značka: Continental
3 875 Kč
DO OBCHODU »
ContiCrossContact™ LX 2 Bezpečnost na silnici a ještě mnohem více. Pro vozidla SUV a off-road. Prostřednictvím nové pneumatiky ContiCrossContact™ LX...

ContiCrossContact™ LX 2

Bezpečnost na silnici a ještě mnohem více.

Pro vozidla SUV a off-road. Prostřednictvím nové pneumatiky ContiCrossContact™ LX 2 rozšiřuje Continental své portfolio o pneumatiku pro vozidla SUV, která umožňuje bezpečnou a komfortní jízdu po silnici a má robustní konstrukci pro nenáročnou jízdu v terénu. Určena je pro vozidla, jako jsou Evoque, Qashqai a Touareg. Pneumatika ContiCrossContact LX 2 zlepšuje až o 6 % brzdnou výkonnost, o 3 % ovladatelnost a o 10 % odolnost proti poškození štěrkem a drobnými ostrými předměty při jízdě v terénu ve srovnání se svým populárním předchůdcem. Vývojoví pracovníci společnosti Continental také snížili valivý odpor o 8 % a prodloužili životnost, pokud jde o ujetou vzdálenost, o více než 25 %.

Excelentní ovladatelnost na silnici i v lehkém terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Skvělý brzdný výkon na suchém i mokrém povrchu a velmi dobrá ovladatelnost. Vhodná například pro vozidla Toyota Land Cruiser, Jeep Cherokee a VW Amarok

Hlavní přínosy

  • Skvělá brzdná výkonnost na suchém i mokrém povrchu a velmi dobrá ovladatelnost
  • Dlouhá životnost a vysoká úroveň jízdního komfortu
  • Výjimečná trakce při nenáročné jízdě v terénu

Skvělý brzdný výkon na suchém i mokrém povrchu a velmi dobrá ovladatelnost. Vysoká tuhost běhounu pneumatiky je velmi působivá. Tu zaručuje masivní prostřední část běhounu, uzavřený vzor hrany a přídavné reliéfní části v běhounu pneumatiky. Pneumatika proto nabízí skvělou ovladatelnost a velmi dobré vlastnosti při brzdění na suchém povrchu vozovky. Krátké brzdné vzdálenosti na mokrých površích vozovky zajišťuje hustě drážkovaný běhoun, který zlepšuje přilnavost díky lepšímu odvodu vody z lamel na povrch vozovky.

Dlouhá životnost a vysoká úroveň jízdního komfortu. Souvisle uzavřený tvar hrany běhounu zamezuje vzniku hluku, který vzniká ve střední části běhounu. Díky nižší hlučnosti je garantována vysoká úroveň jízdního komfortu. Plochý profil pneumatiky usnadňuje rovnoměrné rozložení tlaku mezi pneumatikou a povrchem vozovky. To vede k prodloužení životnosti, pokud jde o ujetou vzdálenost.

Výjimečná trakce v lehkém terénu. Běhoun s mnoha lamelami poskytuje množství hran určených k záběru. Ty jsou zárukou vyjímečné trakce při nenáročné jízdě v terénu.


Tento kvalitní produkt Continental ContiCrossContact LX 2 ( 255/65 R16 109H ) lze zakoupit přímo na stránkách zařazený v sekci letní pneu! Nyní získáte podobné produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další kousky od značky Continental. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Continental ContiCrossContact LX 2 ( 255/65 R16 109H ) od odblíbeného výrobce Continental snadno najdete nyní za akční cenu! Ceny již od 3 875 Kč.