Continental ContiCrossContact LX ( 255/70 R16 111T )

Projedete každou cestu Pro vozidla SUV a off-road Vynikající výkon na silnici i v lehkém terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental... více informací »
Continental ContiCrossContact LX ( 255/70 R16 111T )
Značka: Continental
5 398 Kč
DO OBCHODU »
Projedete každou cestu Pro vozidla SUV a off-road Vynikající výkon na silnici i v lehkém terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental...

Projedete každou cestu

Pro vozidla SUV a off-road

Vynikající výkon na silnici i v lehkém terénu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Vynikající handling a brzdný výkon na silnici i v lehkém terénu. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodná například pro modely Dacia Sandero, GMC a Nissan Pathfinder.

Vyvážená pneumatika pro střední a těžkáSUV vozidla. Díky otevřenému ramenu nabízí dobrý jízdní a brzdný výkon, dokonce i v lehkém terénu. Čtyři široké podélné drážky zajišťují dobrou odolnost proti vzniku aquaplaningu. Méně poškození pneu díky velké absorpci vody a rychlému vyhazování kamenů. Tuhé obvodové pásy jsou hlavním důvodem vynikající směrové stability a excelentního vedení v přímém směru.

Přínosy:

  • Výkonná pneumatika pro pužití na silnici i v lehkém terénu
  • Vynikající handling a brzdný výkon
  • Dobrá ochrana proti vzniku aquaplaningu
  • Vynikající směrová stabilita a vedení v přímém směru

Vynikající handling a brzdný výkon na silnici i v lehkém terénu.
Díky otevřenému ramenu nabízí dobrý jízdní a brzdný výkon, dokonce i v lehkém terénu.

Dobrá ochrana proti vzniku aquaplaningu.
Čtyři široké podélné drážky zajišťují dobrou odolnost proti vzniku aquaplaningu. Méně poškození pneu díky velké absorpci vody a rychlému vyhazování kamenů.

Vynikající směrová stabilita a vedení v přímém směru.
Tuhé obvodové pásy jsou hlavním důvodem vynikající směrové stability a excelentního vedení v přímém směru.

Velmi prodávaný produkt Continental ContiCrossContact LX ( 255/70 je k dostání přímo na stránkách zařazený v rubrice letní pneu. Vyberte si parádní produkty z naší sekce za báječnou cenu. Populární značka Continental může nabídnout kvalitní sortiment.

Žádaný kus Continental ContiCrossContact LX ( 255/70 R16 111T ) od populárního výrobce Continental můžete získat na našich stránkách teď právě opravdu levně! Akční cena od 5 398 Kč.