Continental ContiCrossContact Winter ( LT245/75 R16 120/116Q 10PR )

Tento velmi oblíbený výrobek Continental ContiCrossContact Winter ( LT245/75 R16 120/116Q 10PR ) od populárního výrobce Continental pohodlně pořídíte zde za výhodné peníze. Nyní nakoupíte za 5 543,43 Kč. EAN: 4019238342048
Continental ContiCrossContact Winter ( LT245/75 R16 120/116Q 10PR )
Značka: Continental
5 543,43 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU »

Popis produktu

ContiCrossContact Winter

Nabízí vynikající záběr a brzdný výkon díky vylepšené směsi se silikou poslední generace.

Díky nové progresivní lamelové technologii sínusových lamel a robustním zdvojeným blokům dezénu na vnější straně snižujím deformaci zajišťuje vynikající handling na suché vozovce. Optimalizovaný tvar a profil obvodových a ramenních drážek zaručuje snadnější proudění a odvod vody a tím i vyšší ochranu proti vzniku aquaplaningu.

Bezpečná jízda na zimních vozovkách.

Pro vozidla SUV a off-road.

Vynikající záběr a brzdný výkon na sněhu a ledu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Vynikající záběr a brzdný výkon na sněhu a mokru. „Doporučená“ v testu zimních pneumatik 2013 magazínu AutoBild, testován byl rozměr 215/65 R16 T/H.

Přínosy:

  • Vynikající záběr a brzdný výkon na sněhu a mokru
  • Špičkový handling na mokrých i sněhem pokrytých vozovkách
  • Vysoká ochrana proti vzniku aquaplaningu

Vynikající záběr a brzdný výkon na sněhu a mokru. Směs pneumatiky byla vyvinuta pomocí nově patentovaného typu polymeru, který zaručuje vysoký stupeň flexibility při nízkých teplotách a snižuje abrazivní opotřebení. Tím je zajištěno, že ContiCrossContact ™ Winter vydrží. Zvýšený počet záběrově orientovaných hran rovněž nabízí výrazně lepší výkon na sněhu a ledu.

Špičkový handling na mokrých i sněhem pokrytých vozovkách. Robustní zdvojené bloky dezénu na vnější straně snižují deformaci. Nová progresivní lamelová technologie sínusových lamel. Vyšší tuhost záběrových lamel při smykovém namáhání zajišťuje proměnlivá tuhost dezénových bloků.

Vysoká ochrana proti vzniku aquaplaningu. Čtyři široké obvodové drážky účinně odvádí vodu. Optimalizovaný tvar a profil ramenních drážek, pro snadnější proudění vody.