Continental ContiEcoContact 3 ( 155/60 R15 74T )

ContiEcoContact 3™ - Více bezpečí pro kompaktní vozidla ContiEcoContact™ 3 garantuje bezpečnost a hospodárnost pro vozidla kompaktní a střední... více informací »
Continental ContiEcoContact 3 ( 155/60 R15 74T )
Značka: Continental
2 250 Kč
DO OBCHODU »
ContiEcoContact 3™ - Více bezpečí pro kompaktní vozidla ContiEcoContact™ 3 garantuje bezpečnost a hospodárnost pro vozidla kompaktní a střední...

ContiEcoContact 3™ – Více bezpečí pro kompaktní vozidla

ContiEcoContact™ 3 garantuje bezpečnost a hospodárnost pro vozidla kompaktní a střední třídy. Asymetrický dezén poskytuje optimální kontakt s vozovkou a tudíž kratší brzdnou dráhu na suchém i mokrám povrchu. Pružná směs se silikou umožňuje dobré přilnutí k povrchu vozovky, takže je zaručena výborná trakce za všech podmínek.

Pro kompaktní vozidla. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Dlouhá životnost a nízká spotřeba paliva. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodné například pro Fiat Grande Punto, Ford Fiesta a VW Polo.

Přínosy:

  • Dlouhá životnost a nízká spotřeba paliva
  • Kratší brzdná dráha na suchém i mokrém povrchu
  • Zvýšený záběr při zatáčení zejména na mokré vozovce

Dlouhá životnost a nízká spotřeba paliva. Bionický profil minimalizuje deformace dezénu při odvalování pneumatiky, snižuje tak spotřebu paliva a prodlužuje životnost pneumatiky.

Kratší brzdná dráha na suché i mokré vozovce. Asymetrický dezén poskytuje optimální kontakt s podkladem, a proto zkracuje brzdnou dráhu na mokrém i suchém povrchu.

Zvýšený záběr při zatáčení zejména na mokré vozovce. Flexibilní směs s obsahem siliky umožňuje pevné spojení mezi pneumatikou a povrchem vozovky tak, že je zajištěn vysoký stupeň trakce na mokrém i suchém povrchu. Záběrové hrany a zářezy ve vnějším rameni pneumatiky poskytují další trakci, zejména v zatáčkách na mokré vozovce.

Designový produkt Continental ContiEcoContact 3 ( 155/60 R15 74T ) máte možnost pořídit taky tu na našich stránkách zařazený v kategorii letní pneu. Nyní najdete podobné produkty z naší sekce za rozumné peníze!

Exkluzivní kus Continental ContiEcoContact 3 ( 155/60 R15 74T ) originál od značky Continental získáte u nás teď skutečně výhodně. Teď v akci 2 250 Kč.