Continental ContiEcoContact 5 ( 215/65 R17 99V MO )

Nová výkonná ekologická pneumatika:ContiEcoContact 5.Kombinace krátké brzdné dráhy na mokré i suché vozovce s nízkým valivým odporem byla vždy v... více informací »
Continental ContiEcoContact 5 ( 215/65 R17 99V MO )
Značka: Continental
2 936 Kč
DO OBCHODU »
Nová výkonná ekologická pneumatika:ContiEcoContact 5.Kombinace krátké brzdné dráhy na mokré i suché vozovce s nízkým valivým odporem byla vždy v...

Nová výkonná ekologická pneumatika:ContiEcoContact 5.

Kombinace krátké brzdné dráhy na mokré i suché vozovce s nízkým valivým odporem byla vždy v minulosti považována za velice problematickou. Přední evropský výrobce pneumatik Continental nyní uvádí na trh produkt, který řeší tento problém s lehkostí – novou pneumatiku ContiEcoContact 5. Pro splnění požadavku na minimální valivý odpor a udržení či dokonce zlepšení bezpečnosti jízdy musí projít každá komponenta opětovným vývojem se zaměřením na konstrukci, profil, směs a dezén.

Hlavní cílový konflikt představuje snížení valivého odporu a zároveň zvýšení bezpečnosti. Konflikt mezi valivým odporem a handlingem může být ovlivněn díky konstrukci pneumatiky, zatímco směs může pomoci při konfliktu nízkého valivého odporu a krátké brzdné dráhy na mokrém povrchu. Změna profilu pneumatiky umožňuje zlepšit kilometrový výkon a dezén může mít pozitivní vliv na brzdné vlastnosti na mokrém povrchu. Celkový součet všech těchto zlepšení pomáhá nové pneumatice dosáhnout mnohem lepší celkový výkon s dokonce ještě vyváženějšími jízdními vlastnostmi. Technici firmy Continental se proto zaměřili na všechny tyto oblasti s cílem splnit vysoké požadavky kladené na nové pneumatiky pro kompaktní vozidla i velké limuzíny.

Přínosy:

• Optimalizovaný valivý odpor pro snížení spotřeby paliva.
• Vysoká bezpečnost při brzdění a krátká brzdná dráha na mokru.
• Vynikající handling na suché i mokré vozovce.
Nový výrobek Continental ContiEcoContact 5 ( 215/65 R17 99V MO ) můžete koupit prostě tu na webu ve známé kategorii letní pneu! Získejte podobné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Continental. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Continental pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment

Akční a ve slevě produkt Continental ContiEcoContact 5 ( 215/65 R17 99V MO ) od známého výrobce Continental snadno můžete najít u nás právě téměř zdarma. Aktuálně v akci za 2 936 Kč.