Continental ContiPremiumContact 2 ( 195/60 R14 86H )

ContiPremiumContactTM 2 - Nastoluje standard v bezpečnosti ContiPremiumContact 2 má úplně nový typ 3-D drážek. Tato inovativní technologie optimalizuje... více informací »
Continental ContiPremiumContact 2 ( 195/60 R14 86H )
Značka: Continental
2 523 Kč
DO OBCHODU »
ContiPremiumContactTM 2 - Nastoluje standard v bezpečnosti ContiPremiumContact 2 má úplně nový typ 3-D drážek. Tato inovativní technologie optimalizuje...

ContiPremiumContactTM 2 – Nastoluje standard v bezpečnosti

ContiPremiumContact 2 má úplně nový typ 3-D drážek. Tato inovativní technologie optimalizuje brzdný výkon na mokrém i suchém povrchu. Díky novým 3-D drážkám, voda je odváděna mnohem efektivněj – poskytuje vynikající ochranu proti vzniku aquaplaningu. 3-D drážky také poskytují pneumatice lepší stabilitu. Proto je nová ContiPremiumContact 2 méně náchylná k deformaci, a naopak zvyšuje obratnost vašeho vozidla.

Přínosy:

  • Inovativní 3-D drážka
  • Vynikající brzdný výkon na mokré i suché vozovce
  • Vynikající ochrana proti aquaplaningu
  • Precizní handling a jízdní stabilita

Pro vyšší střední třídu a luxusní vozidla. „Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Vynikající brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodná například pro modely Audi A1/A6, BMW Series 3/5, Nissan Qashqai a VW Passat“.

Vynikající brzdný výkon na mokré i suché vozovce. 3D drážky optimalizují brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Rovnoměrné rozložení tlaku zajišťuje velmi krátkou brzdnou dráhu.

Vynikající ochrana proti aquaplaningu. Díky zvýšenému počtu dezénových bloků a otevřenému vnitřnímu ramenu je voda rozptýlena efektivněji. Harmonický kulatý tvar kontaktní plochy pneumatiky poskytuje vynikající ochranu proti vzniku aquaplaningu.

Precizní handling a jízdní stabilita. Asymetrický dezén s tuhým kompaktním ramenem zajišťuje optimální kontakt s vozovkou.


Vysoce kvalitní kus Continental ContiPremiumContact 2 ( 195/60 R14 lze zakoupit také tu na stránkách v kategorii letní pneu. Nyní získáte vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice za internetové ceny! Náš sortiment je široký, mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele Continental. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Continental dodává špičkové zboží Nové kousky každý den.

Tento designový kus Continental ContiPremiumContact 2 ( 195/60 R14 86H ) s osvědčenou značkou Continental jednoduše najdete zrovna skutečně levně! Nabídky již od 2 523 Kč.