Continental ContiPremiumContact 2 SSR ( 225/55 R16 95W *, runflat )

Tento velmi žádaný výrobek Continental ContiPremiumContact 2 SSR ( 225/55 R16 95W *, runflat ) pocházející od značky Continental jednoduše pořídíte u nás právě ve slevě. Akční ceny od 4 704,04 Kč. EAN: 4019238526776
Continental ContiPremiumContact 2 SSR ( 225/55 R16 95W *
Značka: Continental
4 704,04 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU »

Popis produktu

Nový standard v bezpečnosti: ContiPremiumContactTM 2

ContiPremiumContact 2 má úplně nový typ 3-D drážek. Tato inovativní technologie optimalizuje brzdný výkon na mokrém i suchém povrchu. Díky novým 3-D drážkám, voda je odváděna mnohem efektivněj – poskytuje vynikající ochranu proti vzniku aquaplaningu. 3-D drážky také poskytují pneumatice lepší stabilitu. Proto je nová ContiPremiumContact 2 méně náchylná k deformaci, a naopak zvyšuje obratnost vašeho vozidla.

Přínosy:

  • Inovativní 3-D drážka.
  • Vynikající brzdný výkon na mokré i suché vozovce.
  • Vynikající ochrana proti aquaplaningu.
  • Precizní handling a jízdní stabilit.

Podstata technologie SSR:

Na rozdíl od běžných pneumatik je princip SSR založen na zesílené samonosné bočnici. Tím nedochází ke „skřípnutí“ vnitřku pneumatiky mezi silnici a ráfek. Dojde-li navíc ke ztrátě tlaku v pneumatice, ta nesklouzne na dno ráfku. V závislosti na stavu vozovky a váze vozidla umožní zesílená bočnice SSR automobilu pokračovat v jízdě při maximální rychlosti 80 km/h (50 mph) na vzdálenost až 80 km (50 mil).

S pneumatikami s technologií SSR zůstanete mobilní i v případě, že píchnete. Do cíle své cesty nebo do servisu tak dojedete, aniž byste se museli obtěžovat s výměnou píchlé pneumatiky za rezervu.

  • Kompatibilní se standardními ráfky
  • Jednoduchá montáž
  • Má nízkou váhu, šetří prostor a tak i palivo, a poskytuje vám až o jeden metr krychlový více nákladového prostoru