Continental ContiPremiumContact 5 ( 215/60 R16 95H )

Absolutní bezpečnost za všech podmínek. ContiPremiumContactTM 5 - Dokonalá univerzální pneumatika kombinující pohodlí a maximální bezpečnost. The... více informací »
Continental ContiPremiumContact 5 ( 215/60 R16 95H )
Značka: Continental
3 283 Kč
DO OBCHODU »
Absolutní bezpečnost za všech podmínek. ContiPremiumContactTM 5 - Dokonalá univerzální pneumatika kombinující pohodlí a maximální bezpečnost. The...

Absolutní bezpečnost za všech podmínek.

ContiPremiumContactTM 5 – Dokonalá univerzální pneumatika kombinující pohodlí a maximální bezpečnost.

The ContiPremiumContactTM 5 je novou univerzální prémiovou pneumatikou pro automobily střední třídy, kompaktní vozy i luxusní limuzíny. Může se pochlubit mimořádně krátkou brzdnou dráhou na suchých i mokrých vozovkách, nízkým valivým odporem, bezpečnými jízdními vlastnostmi a pohodlným handlingem. Pneumatika ContiPremiumContact 5 byla vylepšena o celou řadu prvků, nabízí proto výjimečné vlastnosti. Díky optimalizovaným 3D hranám má oproti svému předchůdci mnohem kratší brzdou dráhu. Makro bloky, které jsme převzali z pneumatiky ContiSportContact 5, pak zajišťují bezpečný handling a lepší přenos sil při zatáčení. A nová kostra – která je upravenou kostrou modelu ContiEcoContactTM 5 – zvyšuje u pneumatiky ContiPremiumContact 5 pohodlí a snižuje valivý odpor.

Přínosy:

  • Krátká brzdná dráha na suchém i mokrém povrchu.
  • Perfektní záběr a optimální handling za každé jízdní situace.
  • Pohodlné řízení a vylepšený valivý odpor.

Tento akční výrobek Continental ContiPremiumContact 5 ( 215/60 jde získat mimo jiné na našich stránkách v oblíbené sekci letní pneu! Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny! To však není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na více kvalitních produktů značky Continental. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Continental vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento nejprodávanější výrobek Continental ContiPremiumContact 5 ( 215/60 R16 95H ) od výrobce Continental snadno můžete sehnat tady teď se slevou! Akční cena již od 3 283 Kč.