Continental ContiPremiumContact 5 ( 225/60 R17 99V SUV )

Absolutní bezpečnost za všech podmínek. ContiPremiumContactTM 5 - Dokonalá univerzální pneumatika kombinující pohodlí a maximální bezpečnost. The... více informací »
Continental ContiPremiumContact 5 ( 225/60 R17 99V SUV )
Značka: Continental
3 704 Kč
DO OBCHODU »
Absolutní bezpečnost za všech podmínek. ContiPremiumContactTM 5 - Dokonalá univerzální pneumatika kombinující pohodlí a maximální bezpečnost. The...

Absolutní bezpečnost za všech podmínek.

ContiPremiumContactTM 5 – Dokonalá univerzální pneumatika kombinující pohodlí a maximální bezpečnost.

The ContiPremiumContactTM 5 je novou univerzální prémiovou pneumatikou pro automobily střední třídy, kompaktní vozy i luxusní limuzíny. Může se pochlubit mimořádně krátkou brzdnou dráhou na suchých i mokrých vozovkách, nízkým valivým odporem, bezpečnými jízdními vlastnostmi a pohodlným handlingem. Pneumatika ContiPremiumContact 5 byla vylepšena o celou řadu prvků, nabízí proto výjimečné vlastnosti. Díky optimalizovaným 3D hranám má oproti svému předchůdci mnohem kratší brzdou dráhu. Makro bloky, které jsme převzali z pneumatiky ContiSportContact 5, pak zajišťují bezpečný handling a lepší přenos sil při zatáčení. A nová kostra – která je upravenou kostrou modelu ContiEcoContactTM 5 – zvyšuje u pneumatiky ContiPremiumContact 5 pohodlí a snižuje valivý odpor.

Přínosy:

  • Krátká brzdná dráha na suchém i mokrém povrchu.
  • Perfektní záběr a optimální handling za každé jízdní situace.
  • Pohodlné řízení a vylepšený valivý odpor.


Velmi oblíbený produkt Continental ContiPremiumContact 5 ( 225/60 R17 99V SUV ) lze zakoupit jednoduše na našich stránkách v populární sekci letní pneu! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z naší kategorie za nejnižší cenu! Tento vyjímečný výrobce Continental má v nabídce vynikající sortiment A to ještě není vše!

Tento zlevněný produkt Continental ContiPremiumContact 5 ( 225/60 R17 99V SUV ) od oblíbené značky Continental snadno můžete získat právě se slevou! Cena od 3 704 Kč.