Continental ContiSportContact 5 P SSR ( 285/30 R19 98Y XL MOE, runflat )

Extrémně rychlá. I při brzdění. ContiSportContact™ 5 P - maximální bezpečnost a skvělý požitek z jízdy pro sportovní vozidla. Nejnovější... více informací »
Continental ContiSportContact 5 P SSR ( 285/30 R19 98Y XL MOE
Značka: Continental
7 790 Kč
DO OBCHODU »
Extrémně rychlá. I při brzdění. ContiSportContact™ 5 P - maximální bezpečnost a skvělý požitek z jízdy pro sportovní vozidla. Nejnovější...

Extrémně rychlá. I při brzdění.

ContiSportContact™ 5 P – maximální bezpečnost a skvělý požitek z jízdy pro sportovní vozidla. Nejnovější inovace od expertů z Continentalu. Špičková pneumatika, která nabízí maximální bezpečí a potěšení z jízdy pro velmi rychlá a výkonná sportovní vozidla. U pneu ContiSportContact™ 5 P byly individuálně zakomponovány specifické požadavky pro přední a zadní nápravu. Díky precizní ovladatelnosti a maximálnímu záběru za všech podmínek dokáže zabezpečit plný přenos výkonu sportovního automobilu na vozovku. ContiSportContact™ 5 P nejen že rychle jede – dokáže i rychle zastavit. Proto ji doporučují přední experti. ContiSportContact™ 5 P je k dispozi v rozměrech od 18 palců výše.

Přínosy:

  • Perfektní vedení v přímém směru a vyjímečný handling.
  • Nejlepší adheze a maximální stabilita při zatáčení.
  • Krátká brzdná dráha na mokré i suché vozovce.
  • Individuálně zakomponovány specifické požadavky pro přední a zadní nápravu.

Podstata technologie SSR:

Na rozdíl od běžných pneumatik je princip SSR založen na zesílené samonosné bočnici. Tím nedochází ke „skřípnutí“ vnitřku pneumatiky mezi silnici a ráfek. Dojde-li navíc ke ztrátě tlaku v pneumatice, ta nesklouzne na dno ráfku. V závislosti na stavu vozovky a váze vozidla umožní zesílená bočnice SSR automobilu pokračovat v jízdě při maximální rychlosti 80 km/h (50 mph) na vzdálenost až 80 km (50 mil). Pneumatiky s technologií SSR runflat nabízejí obrovské výhody

S pneumatikami s technologií SSR zůstanete mobilní i v případě, že píchnete.

  • Do cíle své cesty nebo do servisu tak dojedete, aniž byste se museli obtěžovat s výměnou píchlé pneumatiky za rezervu.
  • Kompatibilní se standardními ráfky
  • Jednoduchá montáž.
  • Má nízkou váhu, šetří prostor a tak i palivo, a poskytuje vám až o jeden metr krychlový více nákladového prostoru.


Tento vynikající produkt Continental ContiSportContact 5 P SSR ( 285/30 R19 98Y XL MOE, runflat ) můžete pořídit prostě tady na webu v oblíbené kategorii letní pneu. Vyhledejte si ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za skvělou cenu. To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další vybrané produkty značky Continental. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Continental pro vás připravuje skvělé výrobky Udělejte si radost.

Akční a ve slevě produkt Continental ContiSportContact 5 P SSR ( 285/30 R19 98Y XL MOE, runflat ) od společnosti Continental jednoduše seženete u nás nyní za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 7 790 Kč.