Continental ContiWinterContact TS 800 ( 125/80 R13 65Q )

Zimní pneumatika ušitá namíru kompaktních vozidel U pneumatiky ContiWinterContactTM TS 800 se podařilo Continentalu zlepšit jízdní vlastnosti jak na... více informací »
Continental ContiWinterContact TS 800 ( 125/80 R13 65Q )
Značka: Continental
1 469 Kč
DO OBCHODU »
Zimní pneumatika ušitá namíru kompaktních vozidel U pneumatiky ContiWinterContactTM TS 800 se podařilo Continentalu zlepšit jízdní vlastnosti jak na...

Zimní pneumatika ušitá namíru kompaktních vozidel

U pneumatiky ContiWinterContactTM TS 800 se podařilo Continentalu zlepšit jízdní vlastnosti jak na suché vozovce, tak na zimních silnicích díky pokrokovému vývoji v praxi vyzkoušených myšlenek. Bezpečnost za každého počasí! Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Zimní pneumatika ušitá na míru kompaktních vozidel. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodná například pro modely Renault Twizy a Smart ForTwo.

Přínosy:

  • Výborný záběr a ovladatelnost při zatáčení
  • Vynikající výkon na sněhu a ledu
  • Špičková ochrana proti vzniku aquaplaningu
  • Zlepšený handling na suché vozovce

Výborný záběr a ovladatelnost při zatáčení.
Podlouhlé voštiny poskytují vysokou tuhost dezénu pro lepší ovladatelnost na suchém povrchu při nízkých teplotách.

Vynikající výkon na sněhu a ledu.
Modernizované šestihranné lamely mají mnohem více záběrových hran pro vynikajcí záběr a ještě lepší boční adhezi na zasněžených  vozovkách.

Špičková ochrana proti vzniku aquaplaningu.
Aqua-dynamický tvar drážek zrychluje odvod vody – velmi snižuje nebezpečí vzniku aquaplaningu.


Hodně prodávaný produkt Continental ContiWinterContact TS 800 ( 125/80 získáte také tady a teď na našich stránkách v sekci zimní pneumatiky! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této známé sekce za nejlepší ceny! Tento vyjímečný výrobce Continental pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží To ale však není vše, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další vybrané produkty značky Continental. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a žádaný výrobek Continental ContiWinterContact TS 800 ( 125/80 R13 65Q ) od výrobce Continental jednoduše získáte tady a teď v akci! Nabídky již od 1 469 Kč.