Continental ContiWinterContact TS 800 ( 175/65 R13 80T )

Zimní pneumatika ušitá namíru kompaktních vozidel U pneumatiky ContiWinterContactTM TS 800 se podařilo Continentalu zlepšit jízdní vlastnosti jak na... více informací »
Continental ContiWinterContact TS 800 ( 175/65 R13 80T )
Značka: Continental
1 971 Kč
DO OBCHODU »
Zimní pneumatika ušitá namíru kompaktních vozidel U pneumatiky ContiWinterContactTM TS 800 se podařilo Continentalu zlepšit jízdní vlastnosti jak na...

Zimní pneumatika ušitá namíru kompaktních vozidel

U pneumatiky ContiWinterContactTM TS 800 se podařilo Continentalu zlepšit jízdní vlastnosti jak na suché vozovce, tak na zimních silnicích díky pokrokovému vývoji v praxi vyzkoušených myšlenek. Bezpečnost za každého počasí! Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Zimní pneumatika ušitá na míru kompaktních vozidel. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodná například pro modely Renault Twizy a Smart ForTwo.

Přínosy:

  • Výborný záběr a ovladatelnost při zatáčení
  • Vynikající výkon na sněhu a ledu
  • Špičková ochrana proti vzniku aquaplaningu
  • Zlepšený handling na suché vozovce

Výborný záběr a ovladatelnost při zatáčení.
Podlouhlé voštiny poskytují vysokou tuhost dezénu pro lepší ovladatelnost na suchém povrchu při nízkých teplotách.

Vynikající výkon na sněhu a ledu.
Modernizované šestihranné lamely mají mnohem více záběrových hran pro vynikajcí záběr a ještě lepší boční adhezi na zasněžených  vozovkách.

Špičková ochrana proti vzniku aquaplaningu.
Aqua-dynamický tvar drážek zrychluje odvod vody – velmi snižuje nebezpečí vzniku aquaplaningu.


Velmi prodávaný výrobek můžete pořídit bez obtíží na našich stránkách zařazený v sekci zimní pneumatiky! Připravili jsme skvělé produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu.

Akční a ve slevě produkt Continental ContiWinterContact TS 800 ( 175/65 R13 80T ) originál od značky Continental můžete získat tady teď právě se slevou! Nabídky od 1 971 Kč.