Continental ContiWinterContact TS 810 ( 185/65 R15 88T, MO, s lištou )

Komfortní pneumatika pro střední a vyšší třídu vozidel. ContiWinterContact™ TS 810 je komfortní pneumatika pro střední a vyšší třídu vozidel.... více informací »
Continental ContiWinterContact TS 810 ( 185/65 R15 88T
Značka: Continental
1 775 Kč
DO OBCHODU »
Komfortní pneumatika pro střední a vyšší třídu vozidel. ContiWinterContact™ TS 810 je komfortní pneumatika pro střední a vyšší třídu vozidel....

Komfortní pneumatika pro střední a vyšší třídu vozidel.

ContiWinterContact™ TS 810 je komfortní pneumatika pro střední a vyšší třídu vozidel. Poskytuje vynikající handling v zimních podmínkách, vysoký komfort, dlouhou životnost a dobrý brzdný výkon. Vyšší počet záběrových hran ve střední a vnitřní části zajišťuje maximální záběr na zasněžených vozovkách. Dále používá asymetrický lamelový koncept.Lamelová rozpěrka zabraňuje uzavírání lamel v kontaktní ploše. Lamely tak mohou pojmout až o 20% více sněhu. Nabízí obzvláště vyvážené zimní vlastnosti v premiovém segmentu.

Přínosy:

  • Vynikající záběr a brzdy na sněhu a ledu
  • Špičkový výkon na mokré vozovce
  • Skvělý jízdní komfort
  • Dlouhá životnost

Hodně povedený výrobek Continental ContiWinterContact TS 810 ( 185/65 lze sehnat prostě tu na našich stránkách v populární rubrice zimní pneumatiky. Prozkoumejte parádní produkty z této populární kategorie snadno online. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce Continental. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Continental ContiWinterContact TS 810 ( 185/65 R15 88T, MO, s lištou ) od známé společnosti Continental najdete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Nabídka již od 1 775 Kč.