Auto Beránek - auto moto

Continental ContiWinterContact TS 810 S ( 235/50 R17 100V XL, N2 )

Kvalitní a levný výrobek Continental ContiWinterContact TS 810 S ( 235/50 R17 100V XL, N2 ) od známé značky Continental můžete sehnat momentálně v naši nabídce opravdu levně. Právě teď jen za 5 345,55 Kč.
EAN: 4019238447736
Continental ContiWinterContact TS 810 S ( 235/50 R17 100V XL
Ověřit dostupnost
Značka: Continental
5 345,55

Sportovní pneu pro vysoce výkonná a špičková vozidla:

Jako sportovní pneumatika pro použití v zimě, ContiWinterContactTM TS 810 Sport kombinuje skvělý handling s dobrým záběrem na mokru a bezpečnými jízdními vlastnostmi na zimních cestách. Tuhé ramenní bloky umožňují vynikající stabilitu v zatáčkách. Střední část dezénu zajišťuje nejkratší brzdnou dráhu na suché vozovce. Silnější lamely s lamelovou rozpěrkou na vnitřní straně pneumatiky udržují lamely otevřené, když procházejí kontaktní oblastí. To umožňuje lamelám nabrat více sněhu a mocně tak zvýšit záběr na zimní silnici.

Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Skvělé jízdní vlastnosti v zimních podmínkách. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodná například pro modely Audi A5/A6, BMW Series 1/3/7 a Porsche Boxster/Carrera/Panamera.

Vlastnosti:

  • Skvělé jízdní vlastnosti v zimních podmínkách
  • Špičkový handling a brzdný výkon na suchém povrchu
  • Vynikajći odolnost proti aquaplaningu

Skvělé jízdní vlastnosti v zimních podmínkách.
Tuhé ramenní bloky přinášejí vynikající stabilitu v zatáčkách.

Špičkový handling a brzdný výkon na suchém povrchu.
Střední část dezénu zajišťuje nejkratší brzdnou dráhu na suché vozovce.

Vynikající odolnost proti aquaplaningu.
Silnější lamely s lamelovou rozpěrkou na vnitřní straně pneumatiky udržují lamely otevřené, když procházejí kontaktní oblastí. To umožňuje lamelám nabrat více sněhu a mocně tak zvýšit záběr na zimní silnici.