Continental ContiWinterContact TS 810 S ( 235/55 R17 99V, MO, s lištou )

Sportovní pneu pro vysoce výkonná a špičková vozidla: Jako sportovní pneumatika pro použití v zimě, ContiWinterContactTM TS 810 Sport kombinuje... více informací »
Continental ContiWinterContact TS 810 S ( 235/55 R17 99V
Značka: Continental
4 415 Kč
DO OBCHODU »
Sportovní pneu pro vysoce výkonná a špičková vozidla: Jako sportovní pneumatika pro použití v zimě, ContiWinterContactTM TS 810 Sport kombinuje...

Sportovní pneu pro vysoce výkonná a špičková vozidla:

Jako sportovní pneumatika pro použití v zimě, ContiWinterContactTM TS 810 Sport kombinuje skvělý handling s dobrým záběrem na mokru a bezpečnými jízdními vlastnostmi na zimních cestách. Tuhé ramenní bloky umožňují vynikající stabilitu v zatáčkách. Střední část dezénu zajišťuje nejkratší brzdnou dráhu na suché vozovce. Silnější lamely s lamelovou rozpěrkou na vnitřní straně pneumatiky udržují lamely otevřené, když procházejí kontaktní oblastí. To umožňuje lamelám nabrat více sněhu a mocně tak zvýšit záběr na zimní silnici.

Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Skvělé jízdní vlastnosti v zimních podmínkách. Doporučují přední výrobci automobilů, vhodná například pro modely Audi A5/A6, BMW Series 1/3/7 a Porsche Boxster/Carrera/Panamera.

Vlastnosti:

  • Skvělé jízdní vlastnosti v zimních podmínkách
  • Špičkový handling a brzdný výkon na suchém povrchu
  • Vynikajći odolnost proti aquaplaningu

Skvělé jízdní vlastnosti v zimních podmínkách.
Tuhé ramenní bloky přinášejí vynikající stabilitu v zatáčkách.

Špičkový handling a brzdný výkon na suchém povrchu.
Střední část dezénu zajišťuje nejkratší brzdnou dráhu na suché vozovce.

Vynikající odolnost proti aquaplaningu.
Silnější lamely s lamelovou rozpěrkou na vnitřní straně pneumatiky udržují lamely otevřené, když procházejí kontaktní oblastí. To umožňuje lamelám nabrat více sněhu a mocně tak zvýšit záběr na zimní silnici.

Velmi prodávaný produkt Continental ContiWinterContact TS 810 S ( 235/55 R17 99V, MO, s lištou ) naleznete právě tu na webu v kategorii zimní pneumatiky! Nyní najdete ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze! Známý výrobce Continental má na skladě vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce Continental. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě produkt Continental ContiWinterContact TS 810 S ( 235/55 R17 99V, MO, s lištou ) od kvalitní značky Continental jednoduše můžete najít zde se slevou! Nabídka od 4 415 Kč.