Continental ContiWinterContact TS 810 S SSR ( 245/45 R19 102V XL *, runflat )

Sportovní pneu pro vysoce výkonná a špičková vozidla: Jako sportovní pneumatika pro použití v zimě, ContiWinterContactTM TS 810 Sport kombinuje... více informací »
Continental ContiWinterContact TS 810 S SSR ( 245/45 R19 102V XL *
Značka: Continental
6 874 Kč
DO OBCHODU »
Sportovní pneu pro vysoce výkonná a špičková vozidla: Jako sportovní pneumatika pro použití v zimě, ContiWinterContactTM TS 810 Sport kombinuje...

Sportovní pneu pro vysoce výkonná a špičková vozidla:

Jako sportovní pneumatika pro použití v zimě, ContiWinterContactTM TS 810 Sport kombinuje skvělý handling s dobrým záběrem na mokru a bezpečnými jízdními vlastnostmi na zimních cestách. Tuhé ramenní bloky umožňují vynikající stabilitu v zatáčkách. Střední část dezénu zajišťuje nejkratší brzdnou dráhu na suché vozovce. Silnější lamely s lamelovou rozpěrkou na vnitřní straně pneumatiky udržují lamely otevřené, když procházejí kontaktní oblastí. To umožňuje lamelám nabrat více sněhu a mocně tak zvýšit záběr na zimní silnici.

Vlastnosti:

  • Skvělé jízdní vlastnosti v zimních podmínkách.
  • Špičkový handling a brzdný výkon na suchém povrchu.
  • Vynikajći odolnost proti aquaplaningu.

Podstata technologie SSR:

Na rozdíl od běžných pneumatik je princip SSR založen na zesílené samonosné bočnici. Tím nedochází ke „skřípnutí“ vnitřku pneumatiky mezi silnici a ráfek. Dojde-li navíc ke ztrátě tlaku v pneumatice, ta nesklouzne na dno ráfku. V závislosti na stavu vozovky a váze vozidla umožní zesílená bočnice SSR automobilu pokračovat v jízdě při maximální rychlosti 80 km/h (50 mph) na vzdálenost až 80 km (50 mil). Pneumatiky s technologií SSR runflat nabízejí obrovské výhody.

S pneumatikami s technologií SSR zůstanete mobilní i v případě, že píchnete. Do cíle své cesty nebo do servisu tak dojedete, aniž byste se museli obtěžovat s výměnou píchlé pneumatiky za rezervu.

  • Kompatibilní se standardními ráfky.
  • Jednoduchá montáž.
  • Má nízkou váhu, šetří prostor a tak i palivo, a poskytuje vám až o jeden metr krychlový více nákladového prostoru.

Kvalitní produkt Continental ContiWinterContact TS 810 S SSR ( 245/45 R19 102V XL *, runflat ) získáte nyní na našem webu v rubrice zimní pneumatiky. Pořiďte si nové produkty z této známé kategorie za extra cenu! To však není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Continental. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Continental může nabídnout vynikající produkty

Kvalitní a oblíbený výrobek Continental ContiWinterContact TS 810 S SSR ( 245/45 R19 102V XL *, runflat ) originál od výrobce Continental snadno můžete pořídit zde teď za výprodejovou cenu! Akční cena již od 6 874 Kč.