Continental ContiWinterContact TS 850 ( 215/65 R15 96H )

Tento unikátní produkt Continental ContiWinterContact TS 850 ( 215/65 R15 96H ) od skvělé značky Continental k dostání právě trvale výhodně. Aktuálně v akci od 4 097,98 Kč. EAN: 4019238599312
Continental ContiWinterContact TS 850 ( 215/65 R15 96H )
Značka: Continental
4 097,98 Dostupnost: není skladem
DO OBCHODU »

Popis produktu

Kvůli Vaší bezpečnosti jsme se zabývali i těmi nejmenšími detaily.

ContiWinterContact TS 850 – Nové zimní pneumatiky pro kompaktní automobily a vozy střední třídy. Nová pneumatika ContiWinterContact TS 850 vtrhne na silnice vybavená celou řadou inovativních technických vlastností. Na typické zimní vozovce dokonce nabídne lepší záběrové vlastnosti než její předchůdce, kratší brzdnou dráhu na mokru, vylepšený handling, vyšší životnost a další snížení valivého odporu. Inženýři společnosti Continental chtěli vytvořit bezpečnější, ekonomičtější a ekologičtější pneumatiku, a proto se zaměřili na to, aby konstrukční prvky této zimní pneumatiky byly skutečně na špičkové úrovni.

Nejdůležitější informace:

  • Posílený brzdný výkon na sněhu, ledu a mokrém povrchu
  • Excelentní jízdní stabilita za všech zimních podmínek
  • Více ekonomická díky sníženému valivému odporu a vyššímu kilometrovému výkonu

Pro vaši bezpečnost jsme se zaměřili na každý detail.

Pro kompaktní automobily a vozy střední třídy. Perfektní pneumatika pro studené a mokré podmínky. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Posílený brzdný výkon na sněhu, ledu a mokrém povrchu. Vítěz několika testů v nezávislých magazínech, např. Auto Motor Sport (číslo 20/2013, 225/50 R17) nebo ADAC „dobrá“ (číslo 10/2013, 225/45 R 17).

Optimální brzdění a řízení v zimě. Vysoký počet hran bloků a lamel zvyšuje trakci a brzdný výkon na sněhu a ledu. Zároveň je k dispozici vyšší počet hran, které mohou při zatáčení nebo změnách jízdního pruhu ve vysokých rychlostech přenášet laterální síly. Tím je zajištěn dokonalý handling a výjimečné záběrové vlastnosti i v extrémních jízdních situacích.

Krátká brzdná dráha i na zledovatělé vozovce. Vysoký počet bloků a lamel pronikne díky vysokému stupni laminace tenkým filmem vody, jež se tvoří na ledu. Podobně jako stěrače. To přináší výjimečný brzdný výkon. Tyto pneumatiky vám pomohou zastavit rychleji.

Pohodlná jízda a nižší valivý odpor. Pomocí tvrdších hrotů a dalšího zesílení patky lze při zatáčení lépe přenášet laterální síly pružnější oblast bočnice pak přináší menší ztrátu energie, jelikož při kontaktu s vozovkou nedochází k výrazné deformaci. Výsledkem je pohodlnější jízda, perfektní handling a nižší valivý odpor.