Continental PremiumContact 7 ( 225/55 R17 101Y XL EV )

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Continental PremiumContact 7 ( 225/55 R17 101Y XL EV ) od výrobce s dobrým jménem Continental je k dispozici tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena 3 777,78 Kč. EAN: 4019238079425
Continental PremiumContact 7 ( 225/55 R17 101Y XL EV )
Značka: Continental
3 777,78 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU »

Popis produktu

Lepší než kdy předtím.

Těšte se na zvládnutí každého počasí.
Protože povětrnostní podmínky by nikdy neměly ovlivnit vaši úroveň bezpečnosti a jízdního komfortu, navrhli jsme pneumatiku, která umožňuje přesné ovládání na mokré i suché vozovce. Díky technologii adaptivního dezénu vás tato pneumatika může vzít kamkoli, aniž byste museli opustit vaši komfortní zónu.

Komfort se snoubí s bezpečností, bez ohledu na to jakou cestu si vyberete.
Ať už chcete vzít svou rodinu na letní výlet ve svém sedanu nebo si jen užívat jízdu ve svém elektromobilu, PremiumContact™ 7 poskytuje mimořádný komfort, spolehlivou bezpečnost a lepší kilometrový výkon nezávisle na konfiguraci vozidla. Protože si myslíme, že prémiový zážitek z jízdy by neměl záviset na typu vozu, který řídíte.

Zahřívání předem není nutné
‚Každý běžec potřebuje nejdřív pořádnou rozcvičku!‘ Tu větu jsme ve sportu všichni slyšeli. Ale každé pravidlo má výjimku. Nová směs RedChili v PremiumContact™ 7 vám umožní přeskočit jakoukoli fázi zahřívání a umožňuje bezpečné brzdění hned od začátku. Je čas vyzkoušet pneumatiku, která je připravena dříve, než si myslíte.