Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL )

Určená pro sportovní a vysoce výkonná vozidla. Garantuje stabilní a jisté řízení na suché i mokré vozovce. Perfektně vyladěná kombinace extra... více informací »
Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL )
Značka: Continental
5 392 Kč
DO OBCHODU »
Určená pro sportovní a vysoce výkonná vozidla. Garantuje stabilní a jisté řízení na suché i mokré vozovce. Perfektně vyladěná kombinace extra...

Určená pro sportovní a vysoce výkonná vozidla.

  • Garantuje stabilní a jisté řízení na suché i mokré vozovce.
  • Perfektně vyladěná kombinace extra měkké směsi BlackChili a výjimečně tuhého dezénu jsou zárukou dosud nepoznaného potěšení z jízdy, které ve vás přetrvá opravdu dlouho.
  • Pneumatika vyrobená na míru pro různé třídy vozidel, aby Vám dokázala poskytnout typický feeling řady SportContact™.


Tento nejprodávanější produkt Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR19 dostanete rovnou na stránkách v populární rubrice letní pneu. Nyní si můžete pořídit podobné zboží z naší rubriky za výborné peníze! Populární dodavatel Continental dlouhodobě poskytuje špičkové zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další produkty značky Continental. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL ) od spolehlivé značky Continental můžete koupit teď za super peníze. V akci za 5 392 Kč.