Continental Vanco 2 ( 205 R16C 110/108T 8PR )

Velmi bezpečná a ekonomická Pro lehká užitková vozidla a dodávky. Robustnost. Bezpečnost. Dlouhá životnost. Pneumatiky s německou technologií,... více informací »
Continental Vanco 2 ( 205 R16C 110/108T 8PR )
Značka: Continental
2 884 Kč
DO OBCHODU »
Velmi bezpečná a ekonomická Pro lehká užitková vozidla a dodávky. Robustnost. Bezpečnost. Dlouhá životnost. Pneumatiky s německou technologií,...

Velmi bezpečná a ekonomická

Pro lehká užitková vozidla a dodávky. Robustnost. Bezpečnost. Dlouhá životnost. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Handling na úrovni osobního vozu. Doporučují hlavní výrobci automobilů, vhodná například pro modely Renault Trafic, VW Amarok a Fiat Ducato.

Robustnost. Bezpečnost. Dlouhá životnost.

Nárust požadavků na přepravu osob nebo zboží na krátké vzdálenosti, zvyšuje nároky na moderní Van pneumatiky, které se tak stále víc přibližují osobním pneumatikám. Každé čtvrté osobní auto – a téměř každý třetí Van – vyrobený v Evropě má v první výbavě pneumatik Continental.

Výsledky různých motoristických testů plus vysoká spokojenost profesionálních fleetových zákazníků ukazuje na vysokou kvalitu pneumatik řady Vanco. Nová pneumatika VancoTM 2 vytváří samostatnou třídu. Prémiová kvalita jeho předchůdce byla ještě dál zlepšena. Pneu Vanco 2 je novým standardem v ekonomičnosti a dalších výkonnostních kritériích.

Přínos provás:

  • Větší úspora nákladů: vyšší kilometrový výkon + 20%
  • Zlepšené jízdní vlastnosti: handling je na úrovni osobního vozu
  • Kratší brzdná dráha: excelentní brzdný výkon na mokru
  • Vyšší aquaplaningová bezpečnost: vynikající ochrana na mokré vozovce
  • Širší použitelnost: flexibilní přizpůsobivost městskému či silničnímu provozu (např. staveništní provoz)

Handling na úrovni osobního vozu. Tuhé obvodové pásy dezénu zajišťují nízkou deformaci pro optimální přenos příčných sil, což  přináší handling na úrovni osobních vozidel.

Excelentní brzdný výkon na mokru.Inovovaný tvar a umístění lamel. Ty stírají vodu podobně jako stěrače. Výsledkem je optimální přilnavost na mokré vozovce.

Vynikající ochrana proti aquaplaningu. Dynamicky tvarované příčné drážky fungují jako vodní kanály pro rychlý odvod z kontaktní stopy pro vynikající ochranu proti aquaplaningu.


Žádaný produkt jde koupit v pohodě tu na stránkách ve známé sekci letní pneu! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této známé sekce z pohodlí domova! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce Continental. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Continental vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment. A tady je důkaz.

Tento skvělý produkt Continental Vanco 2 ( 205 R16C 110/108T 8PR ) od top výrobce Continental jednoduše můžete pořídit právě zde ve slevě. Nabídky již od 2 884 Kč.