Continental VancoCamper ( 215/70 R15CP 109R 8PR )

Bezpečná jízda na dovolenou. Pro příjemné a bezpečné prázdniny s obytným vozem. Stabilita a bezpečí pro obytná vozidla. Pneumatiky s německou... více informací »
Continental VancoCamper ( 215/70 R15CP 109R 8PR )
Značka: Continental
3 802 Kč
DO OBCHODU »
Bezpečná jízda na dovolenou. Pro příjemné a bezpečné prázdniny s obytným vozem. Stabilita a bezpečí pro obytná vozidla. Pneumatiky s německou...

Bezpečná jízda na dovolenou.

Pro příjemné a bezpečné prázdniny s obytným vozem.

Stabilita a bezpečí pro obytná vozidla. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Větší jízdní stabilita pro těžká obytná vozidla. Doporučují hlavní výrobci automobilů, vhodná například pro modely Fiat Ducato, Renault Master a Ford Transit.

Moderní obytná vozidla jsou propracované hi-tech výrobky. Uživatelé požadují bezpečná vozidla a obzvláště se zaměřují na pneumatiky. VancoCamper uspokojuje požadavky kladené jak výrobci obytných automobilů, tak samotných karavanistů. Splňuje speciální „CP“ (Camping Pneu) standard. Koncepce pneumatiky VancoCamper využívá dlouhodobě prověřené Vanco technologie, optimalizované pro význačné požadavky karavanistů, čili uspokojuje potřeby tohoto specifického segmentu trhu.

Přínosy:

  • Potěšení z cestování s mobilním domem díky většímu bezpečí, komfortu, obratnosti a pohodlí
  • Vysoké bezpečnostní rezervy, ochrana proti podhuštění, delší servisní intervaly
  • Kratší brzdná vzdálenost na mokru
  • Vysoká nosnost, zvýšená odolnost pneumatiky v na horším povrchu
  • Větší jízdní stabilita pro těžká obytná vozidla

Větší jízdní stabilita pro těžká obytná vozidla.
Tuhá konstrukce bočnice zajišťuje podporu pro zatíženou zadní nápravu.

Zvýšená odolnost na horším povrchu.
Zesílený pás a kostra jsou navrženy pro vysokou ochranu proti opotřebení, přetížení a vnějším vlivům.

Kratší brzdná dráha na mokru.
Optimalizovaná směs pro lepší adhezi na mokrém povrchu.


Designový výrobek Continental VancoCamper ( 215/70 R15CP 109R 8PR ) máte možnost sehnat také tady u nás v populární sekci letní pneu. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Continental má vysoce kvalitní produkty. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více skvělých kousků značky Continental. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Continental VancoCamper ( 215/70 R15CP 109R 8PR ) od značky Continental jednoduše najdete tady teď právě levně. Akční ceny od 3 802 Kč.