Continental VancoCamper ( 225/65 R16CP 112R 8PR )

Bezpečná jízda na dovolenou. Pro příjemné a bezpečné prázdniny s obytným vozem. Stabilita a bezpečí pro obytná vozidla. Pneumatiky s německou... více informací »
Continental VancoCamper ( 225/65 R16CP 112R 8PR )
Značka: Continental
3 945 Kč
DO OBCHODU »
Bezpečná jízda na dovolenou. Pro příjemné a bezpečné prázdniny s obytným vozem. Stabilita a bezpečí pro obytná vozidla. Pneumatiky s německou...

Bezpečná jízda na dovolenou.

Pro příjemné a bezpečné prázdniny s obytným vozem.

Stabilita a bezpečí pro obytná vozidla. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Větší jízdní stabilita pro těžká obytná vozidla. Doporučují hlavní výrobci automobilů, vhodná například pro modely Fiat Ducato, Renault Master a Ford Transit.

Moderní obytná vozidla jsou propracované hi-tech výrobky. Uživatelé požadují bezpečná vozidla a obzvláště se zaměřují na pneumatiky. VancoCamper uspokojuje požadavky kladené jak výrobci obytných automobilů, tak samotných karavanistů. Splňuje speciální „CP“ (Camping Pneu) standard. Koncepce pneumatiky VancoCamper využívá dlouhodobě prověřené Vanco technologie, optimalizované pro význačné požadavky karavanistů, čili uspokojuje potřeby tohoto specifického segmentu trhu.

Přínosy:

  • Potěšení z cestování s mobilním domem díky většímu bezpečí, komfortu, obratnosti a pohodlí
  • Vysoké bezpečnostní rezervy, ochrana proti podhuštění, delší servisní intervaly
  • Kratší brzdná vzdálenost na mokru
  • Vysoká nosnost, zvýšená odolnost pneumatiky v na horším povrchu
  • Větší jízdní stabilita pro těžká obytná vozidla

Větší jízdní stabilita pro těžká obytná vozidla.
Tuhá konstrukce bočnice zajišťuje podporu pro zatíženou zadní nápravu.

Zvýšená odolnost na horším povrchu.
Zesílený pás a kostra jsou navrženy pro vysokou ochranu proti opotřebení, přetížení a vnějším vlivům.

Kratší brzdná dráha na mokru.
Optimalizovaná směs pro lepší adhezi na mokrém povrchu.

Designový kus seženete bezprostředně tady u nás v kategorii letní pneu! Nyní najdete zcela nové produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu!

Tento akční a ve slevě kus Continental VancoCamper ( 225/65 R16CP 112R 8PR ) originál od výrobce Continental jednoduše získáte tady a teď právě skutečně výhodně! Ceny od 3 945 Kč.