Continental VancoContact 2 ( 225/60 R16C 105/103H 6PR dvojitá identifikace 101H )

Mimořádně komfortní. Pro lehká užitková vozidla a dodávky. Komfort osobních vozidel pro dodávky - všestranná pneumatika pro všestranná vozidla.... více informací »
Continental VancoContact 2 ( 225/60 R16C 105/103H 6PR dvojitá identifikace 101H )
Značka: Continental
4 128 Kč
DO OBCHODU »
Mimořádně komfortní. Pro lehká užitková vozidla a dodávky. Komfort osobních vozidel pro dodávky - všestranná pneumatika pro všestranná vozidla....

Mimořádně komfortní.

Pro lehká užitková vozidla a dodávky.

Komfort osobních vozidel pro dodávky – všestranná pneumatika pro všestranná vozidla. VancoContact 2 byla vyvinuta speciálně tak, aby poskytla mimořádný komfort jízdy a jízdní charakteristiky, při zachování vysoké nosnosti a dlouhé životnosti. Optimalizované uspořádání lamel poskytuje vylepšený brzdný výkon a vynikající jízdní stabilitu na mokrém povrchu. Tuhá ramenní konstrukce navíc garantuje vynikající přilnavost v zatáčkách. Široké odvodové drážky snižují riziko aquaplaningu a díky optimalizované tuhé střední části už nemusíte brát žádné ohledy na opotřebení při brzdění na suchu.

Přínosy:

  • Krátká brzdná dráha
  • Excelentní handling
  • Přesná odpověď na jízdní manévry
  • Vysoká odolnost proti aquaplaningu

Vynikající handling.
Tužší ramenní část pneumatiky poskytuje excelentní jízdní stabilitu.

Přesné reakce brzdění a zkrácená brzdná dráha.
Lepší brzdění na mokrém povrchu díky optimalizované konstrukci lamel.

Excelentní ochrana proti aquaplaningu.
Široké obvodové drážky chrání před vznikem aquaplaningu a zajišťují bezpečnou jízdu na mokré vozovce.

Akční a ve slevě produkt Continental VancoContact 2 ( 225/60 R16C 105/103H 6PR dvojitá identifikace 101H ) máte možnost pořídit zrovna tady na webu v rubrice letní pneu! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. U nás nabízíme více, mrkněte také na více produktů značky Continental. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Continental VancoContact 2 ( 225/60 R16C 105/103H 6PR dvojitá identifikace 101H ) od známého výrobce Continental můžete získat tady teď právě skutečně levně. Nabídky od 4 128 Kč.