Continental VancoFourSeason 2 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR )

V nejlepší kondici po celý rok. Pro lehká užitková vozidla a dodávky. 12 měsíců v roce hospodárně a bezpečně. Pneumatiky s německou... více informací »
Continental VancoFourSeason 2 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR )
Značka: Continental
4 014 Kč
DO OBCHODU »
V nejlepší kondici po celý rok. Pro lehká užitková vozidla a dodávky. 12 měsíců v roce hospodárně a bezpečně. Pneumatiky s německou...

V nejlepší kondici po celý rok.

Pro lehká užitková vozidla a dodávky.

12 měsíců v roce hospodárně a bezpečně. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Hospodárná po celý rok. Doporučují hlavní výrobci automobilů, vhodná například pro modely Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter a Iveco Daily.

  • Hospodárná po celý rok
  • Vysoká bezpečnost v létě díky  vynikajícímu handlingu na suchých vozovkách
  • Vysoká bezpečnost v zimě díky spolehlivému záběru a brzdnému výkonu

Hospodárná po celý rok. Směs použitá v pneumatice Vanco ™ FourSeason 2 zajišťuje maximální odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost. Tak je zaručena vynikající hospodárnost po celý rok.

Vysoká bezpečnost v létě díky  vynikajícímu handlingu na suchých vozovkách. Díky použití tuhého dezénu navrženého pomocí počítačů poskytuje pneumatika dokonalou ovladatelnost na suchých vozovkách.

Vysoká bezpečnost v zimě díky spolehlivému záběru a brzdnému výkonu. Vanco ™ FourSeason 2 poskytuje maximální přilnavost na silnicích na zasněžených a zledovatělých vozovkách. Díky dobrému odvodu vody a rozbředlého sněhu, pneumatika poskytuje nejlepší možnou ochranu v zimě.

Zcela unikátní výrobek Continental VancoFourSeason 2 ( 235/65 R16C můžete získat také tu na stránkách umístěný v rubrice celoroční pneu! Najděte si jiné výrobky ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu. Tato značka Continental má k dispozici skvělé produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další vybrané produkty značky Continental. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Continental VancoFourSeason 2 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) od známého výrobce Continental můžete získat právě teď skutečně levně. Nabídka od 4 014 Kč.