Continental VanContact Winter ( 205/65 R16C 107/105T 8PR dvojitá identifikace 103T )

Spolehlivý zimní expert: bezpečný a hospodárný. Pro dodávky, užitková vozidla a obytné vozy. Váš ideální společník pro zimní sezónu.... více informací »
Continental VanContact Winter ( 205/65 R16C 107/105T 8PR dvojitá identifikace 103T )
Značka: Continental
3 841 Kč
DO OBCHODU »
Spolehlivý zimní expert: bezpečný a hospodárný. Pro dodávky, užitková vozidla a obytné vozy. Váš ideální společník pro zimní sezónu....

Spolehlivý zimní expert: bezpečný a hospodárný.

Pro dodávky, užitková vozidla a obytné vozy.

Váš ideální společník pro zimní sezónu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Kratší brzdná dráha a lepší trakce na sněhu.

  • Kratší brzdná dráha a lepší trakce na sněhu
  • Vysoká ochrana proti aquaplaningu a kratší brzdná dráha na mokré vozovce
  • Nižší valivý odpor

Kratší brzdná dráha a lepší trakce na sněhu. Optimalizovaný lamelový koncept využívá sínusové lamely ve středové části a speciální Z lamely v ramenní oblasti. Vyšší počet záběrových hran v obvodovém směru se tak účinně zařezává do sněhu a zajišťuje kratší brzdnou dráhu. Zig-zag tvar obvodových drážek a rovnoměrně uspořádané sněhové kapsy na ramenních blocích zvýšují kompresi sněhu v drážkách a zlepšují adhezi na zasněženém povrchu. Přínosem je vyšší trakce na sněhu.

Vysoká ochrana proti aquaplaningu a kratší brzdná dráha na mokré vozovce. Proudění vody v širokých obvodových i příčných drážkách bylo optimalizováno, což zajišťuje vysokou aquaplaningovou bezpečnost. 3D lamely ve středové části dezénu se vzájemně podepírají a tak snižují deformaci jednotlivých dezénových bloků. Výsledkem je kratší brzdná dráha na mokré vozovce.

Nižší valivý odpor. Nová, optimalizovaná běhounová směs se silikou má nižší ztrátovou energii díky menší deformaci pneumatiky při odvalování. Benefitem je zlepšená hodnota valivého odporu.


Oblíbený a kvalitní výrobek Continental VanContact Winter ( 205/65 R16C 107/105T naleznete prostě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii zimní pneumatiky! Máme pro vás parádní kousky ve zmiňované kategorii za outletovou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více skvělých produktů od výrobce Continental. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Continental pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky

Designový výrobek Continental VanContact Winter ( 205/65 R16C 107/105T 8PR dvojitá identifikace 103T ) od známé značky Continental jednoduše seženete zde teď právě se slevou. Právě teď jen za 3 841 Kč.