Continental VanContact Winter ( 225/75 R16C 121/120R 10PR dvojitá identifikace 122L )

Spolehlivý zimní expert: bezpečný a hospodárný. Pro dodávky, užitková vozidla a obytné vozy. Váš ideální společník pro zimní sezónu.... více informací »
Continental VanContact Winter ( 225/75 R16C 121/120R 10PR dvojitá identifikace 122L )
Značka: Continental
4 409 Kč
DO OBCHODU »
Spolehlivý zimní expert: bezpečný a hospodárný. Pro dodávky, užitková vozidla a obytné vozy. Váš ideální společník pro zimní sezónu....

Spolehlivý zimní expert: bezpečný a hospodárný.

Pro dodávky, užitková vozidla a obytné vozy.

Váš ideální společník pro zimní sezónu. Pneumatiky s německou technologií, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností. Kratší brzdná dráha a lepší trakce na sněhu.

  • Kratší brzdná dráha a lepší trakce na sněhu
  • Vysoká ochrana proti aquaplaningu a kratší brzdná dráha na mokré vozovce
  • Nižší valivý odpor

Kratší brzdná dráha a lepší trakce na sněhu. Optimalizovaný lamelový koncept využívá sínusové lamely ve středové části a speciální Z lamely v ramenní oblasti. Vyšší počet záběrových hran v obvodovém směru se tak účinně zařezává do sněhu a zajišťuje kratší brzdnou dráhu. Zig-zag tvar obvodových drážek a rovnoměrně uspořádané sněhové kapsy na ramenních blocích zvýšují kompresi sněhu v drážkách a zlepšují adhezi na zasněženém povrchu. Přínosem je vyšší trakce na sněhu.

Vysoká ochrana proti aquaplaningu a kratší brzdná dráha na mokré vozovce. Proudění vody v širokých obvodových i příčných drážkách bylo optimalizováno, což zajišťuje vysokou aquaplaningovou bezpečnost. 3D lamely ve středové části dezénu se vzájemně podepírají a tak snižují deformaci jednotlivých dezénových bloků. Výsledkem je kratší brzdná dráha na mokré vozovce.

Nižší valivý odpor. Nová, optimalizovaná běhounová směs se silikou má nižší ztrátovou energii díky menší deformaci pneumatiky při odvalování. Benefitem je zlepšená hodnota valivého odporu.


Tento akční produkt Continental VanContact Winter ( 225/75 R16C 121/120R 10PR dvojitá naleznete zrovna tu na našich stránkách v oblíbené kategorii zimní pneumatiky. Nyní získáte podobné produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Continental dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky. Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další kvalitní zboží značky Continental. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Continental VanContact Winter ( 225/75 R16C 121/120R 10PR dvojitá identifikace 122L ) od známé společnosti Continental snadno najdete zde nyní za výprodejovou cenu! Ceny od 4 409 Kč.