Continental VancoWinter 2 ( 195/70 R15 97T RF 4PR )

Skvělý záběr v zimě. Pro lehká užitková vozidla a dodávky. VancoWinterTM 2: Chytré a univerzální řešení pro zimní měsíce. Pneumatiky pro... více informací »
Continental VancoWinter 2 ( 195/70 R15 97T RF 4PR )
Značka: Continental
2 600 Kč
DO OBCHODU »
Skvělý záběr v zimě. Pro lehká užitková vozidla a dodávky. VancoWinterTM 2: Chytré a univerzální řešení pro zimní měsíce. Pneumatiky pro...

Skvělý záběr v zimě.

Pro lehká užitková vozidla a dodávky.

VancoWinterTM 2: Chytré a univerzální řešení pro zimní měsíce.

Pneumatiky pro dodávky určené k přepravě zboží musí splňovat náročné požadavky jak na hospodárnost, tak na vysokou spolehlivost. V tvrdých zimních podmínkách, dobrá zimní pneumatika pomáhá nejen bezpečně přepravit pasažéry a zboží, ale také minimalizuje riziko poškození nebo spoždění dodávky zboží.

VancoWinterTM nastavil měřitko pro optimální výkon a bezpečí v zimě pro dodávková vozidla. Její kvalita se potvrdila v mnoha testech odborných časopisů i organizací a samozřejmě i při denním použití u mnoha spokojených zákazníků.

VancoWinterTM 2 je nová pneumatika vyznačující se vysokým záběrem určená pro bezpečnou přepravu zboží i osob v zimním období. Skvělý výkon na zimní vozovce splňuje požadavky na označení sněhovou vločkou dle požadavků testovacích standardů RMA.

Přínosy:

  • Zlepšené brzdy na sněhu a ledu
  • Handling jako u osobních vozidel
  • Vynikající ochrana proti vzniku aquaplaningu
  • Dlouhá životnost
  • Testovaný záběr na sněhu

Zlepšené brzdy na sněhu a ledu. Vyvážená lamelová síť se otevírá při brždění na sněhu či ledu. Koncept těchto lamel je příčinou tzv.„efektu škrabky na led“. Výsledek: Vynikající brzdné vlastnosti v zimních podmínkách.

Handling na sněhu jako u osobních vozidel. Sinusové lamely v ramenních blocích jsou otevřenější a vzájemně se podpírají při jízdě v zatáčkách. V lamelových mezerách je uzavřeno větší množství sněhu. To má za následek, že  handling na sněhu, mokru či suchu je velmi podobný handlingu osobních pneu.

Excelentní odolnost vůči aquaplaningu a bezpečná ovladatelnost na mokru. „Otevřená“ ramena se zakřivenými příčnými drážkami fungují jako drenáž v příčném směru a tím zajišťují vynikající ochranu proti aquaplaningu na mokru a rozbředlém sněhu.


Výjimečný a žádaný produkt Continental VancoWinter 2 ( 195/70 R15 97T je k dostání prostě tady na našich stránkách v populární sekci zimní pneumatiky. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! To však není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce Continental. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Continental VancoWinter 2 ( 195/70 R15 97T RF 4PR ) od známé společnosti Continental můžete získat u nás právě za akční cenu! Akční cena 2 600 Kč.