Continental WinterContact TS 860 ( 175/60 R15 81T )

Continental WinterContact TS 860 Nejzkušenější expert na zimu s německou technologií. Jednička ve všech ohledech. Maximální bezpečnost v jakémkovli... více informací »
Continental WinterContact TS 860 ( 175/60 R15 81T )
Značka: Continental
1 726 Kč
DO OBCHODU »
Continental WinterContact TS 860 Nejzkušenější expert na zimu s německou technologií. Jednička ve všech ohledech. Maximální bezpečnost v jakémkovli...

Continental WinterContact TS 860

Nejzkušenější expert na zimu s německou technologií. Jednička ve všech ohledech.
Maximální bezpečnost v jakémkovli zimním počasí pro kompaktní středně velké vozy.

Technologie Cool Chili zajistí ty nejlepší brzdné vlastnosti v jakémkoli zimním počasí.
Inovovaná silika směs Maximum Traction Silica Compound zajišťuje vynikající přilnavost za mokra a výrazně tak zvyšuje brzdný výkon. WinterContact TS 860 tak udrží flexibilní jízdní vlastnosti v jakémkoli zimním počasí a bezpečně přenášejí brzdnou sílu na mokrých, zledovatělých i zasněžených vozovkách.

Technologie Liquid Layer Drainage zkracuje brzdnou dárhu na namrzlém a zledovatělém povrchu. 
Nový systém lamel a lamelových kanálků možňuje stálý odvod vody z kontaktní plochy pneumatiky a zajišťuje lepší brzdný výkon na zledovatělých a namrzlých vozovkách. To snižuje riziko zhoršení brzdného výkonu v případě tajícího sněhu a podporuje tak rychlejší brzdění.

Technologie Snow Curve+ zajišťuje bezpečnost v zatáčkách na zasněžené vozovce. 
Nová WinterContact TS 860 posiluje vzájemné propojení povrchu pneumatiky se zasněženým povrchem vozovky prostřednictvím novej technologie Snow Curve+. Vtlačování sněhu do více než 1000 zářezů po celém profilu pneumatiky přináši zvýšenou přilnavost k zasněžené vozovce, a to zejména v zatáčkách.

Vyvinuto v Německu, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností.

Cool Chili poskytne nejlepší brzdné vlastnosti v jakémkoli zimním počasí.

Dokonale se hodí například pro Audi A4, BMW řady 3 anebo Mercedes Benz C-Class.

Unikátní a oblíbený produkt Continental WinterContact TS 860 ( 175/60 R15 81T ) máte možnost najít mimo jiné tady a teď na našem webu v kategorii zimní pneumatiky. Mrkněte na další produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele Continental. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Continental WinterContact TS 860 ( 175/60 R15 81T ) od odblíbeného výrobce Continental jednoduše pořídíte nyní za výprodejovou cenu! Akční cena 1 726 Kč.