Continental WinterContact TS 860 S SSR ( 225/45 R18 95V XL *, runflat )

WinterContact TS 860 S SSR Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při... více informací »
Continental WinterContact TS 860 S SSR ( 225/45 R18 95V XL *
Značka: Continental
4 148 Kč
DO OBCHODU »
WinterContact TS 860 S SSR Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při...

WinterContact TS 860 S SSR

Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy
Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při trakci a akceleraci na zasněžených vozovkách. Díky speciální konstrukci trakčních příčných drážek zůstává dezén vždy flexibilní a lépe se přizpůsobí sněhem pokryté vozovce. Nově vytvořené sněžné lamely také zlepšují sběr a stlačení sněhu v hlavních obvodových drážkách. Tento kontakt značně zvyšuje trakci a komfort handlingu na sněhem pokrytých cestách.

Nejlepší brzdný výkon pro maximální bezpečí v zimě
Tužší prvky dezénu zajišťují větší účinnost pneumatik na suchých zimních cestách, což vede k vyššímu brzdnému výkonu. Bloky dezénu jsou proto odděleny pouze tenkými bočními drážkami, které díky silám působícím během brzdění utváří tuhé žebro. Výsledkem je kratší brzdná dráha, a to obzvlášť při sportovním stylu jízdy v zimních podmínkách.

Skvělý handling na suchu pro přesné řízení
Větší stopa vede k větší kontrole. Z toho důvodu byla pneumatika WinterContact TS 860 S vyvinuta s širšími a většími bloky na vnějším rameni, což zvýšilo její boční tuhost a zvětšilo styčnou plochu. Díky tomu poskytuje maximální kontrolu a přesnost řízení při zatáčení na suchých zimních cestách.

Výjimečně nízký valivý odpor pro snížení spotřeby paliva
Díky kombinaci inovativní směsi, profilu a konstrukce snižuje pneumatika WinterContact TS860 S efektivně valivý odpor a zajišťuje tak úsporu paliva – a to bez toho, aby se tím ohrozila bezpečnost.

SSR – (Self Support Runflat)

Umožňuje jízdu rychlostí do 80 km/h s dojezdem 80 km i v případě defektu a ztráty tlaku
Není nutné vozit náhradní kolo
Kompatibilní se standardními ráfky
Úspora paliva (váha 4 SSR pneu &lt 5 standardních pneu)

Tento vynikající produkt je k získání bez problémů tady na webu umístěný v kategorii zimní pneumatiky. Máme pro vás nové zboží z této kategorie za parádní cenu! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele Continental. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Continental poskytuje kvalitní zboží.

Kvalitní kus Continental WinterContact TS 860 S SSR ( 225/45 R18 95V XL *, runflat ) od známého výrobce Continental jednoduše můžete najít tady a teď za akční cenu. Ceny již od 4 148 Kč.