Continental WinterContact TS 870 ( 185/60 R16 86H )

Vynálezem první pneumatiky s dezénem v roce 1904 jsme položili základy dnešní technologie pneumatik. Od té doby rok co rok výkon našich pneumatik... více informací »
Continental WinterContact TS 870 ( 185/60 R16 86H )
Značka: Continental
3 008 Kč
DO OBCHODU »
Vynálezem první pneumatiky s dezénem v roce 1904 jsme položili základy dnešní technologie pneumatik. Od té doby rok co rok výkon našich pneumatik...

Vynálezem první pneumatiky s dezénem v roce 1904 jsme položili základy dnešní technologie pneumatik. Od té doby rok co rok výkon našich pneumatik neustále zvyšujeme. A i když si možná rozdílu nepovšimnete, mimořádnou výjimečnost pneumatiky WinterContact rozhodně poznáte.

  • Zachovejte chladnou hlavu a užijte si dokonalou ovladatelnost na zasněžených a zledovatělých vozovkách.
  • Zůstaňte ve svém jízdním pruhu díky výjimečnému brzdnému výkonu za mokra a odolnosti vůči aquaplaningu.
  • Urazte dlouhé vzdálenosti s nízkou spotřebou paliva.


Ve slevě výrobek Continental WinterContact TS 870 ( 185/60 R16 86H máte možnost nakoupit taky tady na stránkách ve známé kategorii zimní pneumatiky! Nyní můžete najít kvalitní produkty z naší rubriky za akční cenu. Přední značka Continental představuje prvotřídní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele Continental. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Continental WinterContact TS 870 ( 185/60 R16 86H ) od značky s tradicí a dobrou pověstí Continental jednoduše naleznete u nás teď skutečně levně! V akci za cenu 3 008 Kč.