Continental WinterContact TS 870 P ( 215/50 R17 95V XL )

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika... více informací »
Continental WinterContact TS 870 P ( 215/50 R17 95V XL )
Značka: Continental
3 392 Kč
DO OBCHODU »
Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika...

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika WinterContact™ TS 870 P se vyznačuje chytrým profilem dezénu s vylepšenými lamelami, jež zajišťují vynikající záběrové vlastnosti na sněhu i ledu. Nové složení naší směsi CoolChili™ současně přináší optimalizovaný výkon za mokra, mimořádně nízký valivý odpor a vysoký kilometrový výkon, takže si každou jízdu v zimě budete moci užít s pocitem naprostého bezpečí – a to za jakýchkoli podmínek.

  • Chytrý profil dezénu s vylepšenými lamelami se stará o přesné řízení na sněhu i ledu.
  • Nové složení naší směsi CoolChili™ je zárukou vynikajícího výkonu za mokra.
  • Nízký valivý odpor přispívá k nízké spotřebě paliva a vysokému kilometrovému výkonu.


Kvalitní a levný produkt Continental WinterContact TS 870 P ( 215/50 máte možnost dostat bezprostředně u nás v oblíbené sekci zimní pneumatiky! Nyní najdete ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky Continental. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Continental WinterContact TS 870 P ( 215/50 R17 95V XL ) od známého výrobce Continental seženete zde teď skutečně výhodně! Akční cena již od 3 392 Kč.