Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R16 98T )

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika... více informací »
Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R16 98T )
Značka: Continental
3 243 Kč
DO OBCHODU »
Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika...

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika WinterContact™ TS 870 P se vyznačuje chytrým profilem dezénu s vylepšenými lamelami, jež zajišťují vynikající záběrové vlastnosti na sněhu i ledu. Nové složení naší směsi CoolChili™ současně přináší optimalizovaný výkon za mokra, mimořádně nízký valivý odpor a vysoký kilometrový výkon, takže si každou jízdu v zimě budete moci užít s pocitem naprostého bezpečí – a to za jakýchkoli podmínek.

  • Chytrý profil dezénu s vylepšenými lamelami se stará o přesné řízení na sněhu i ledu.
  • Nové složení naší směsi CoolChili™ je zárukou vynikajícího výkonu za mokra.
  • Nízký valivý odpor přispívá k nízké spotřebě paliva a vysokému kilometrovému výkonu.


Tento akční kousek Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R16 98T ) je dostupný taky na stránkách zařazený v rubrice zimní pneumatiky! Prozkoumejte akční výrobky z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Populární dodavatel Continental pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky.

Nejprodávanější kus Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R16 98T ) originál od značky Continental získáte právě zde levně! Právě teď jen za 3 243 Kč.