Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R17 99H )

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika... více informací »
Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R17 99H )
Značka: Continental
4 013 Kč
DO OBCHODU »
Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika...

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika WinterContact™ TS 870 P se vyznačuje chytrým profilem dezénu s vylepšenými lamelami, jež zajišťují vynikající záběrové vlastnosti na sněhu i ledu. Nové složení naší směsi CoolChili™ současně přináší optimalizovaný výkon za mokra, mimořádně nízký valivý odpor a vysoký kilometrový výkon, takže si každou jízdu v zimě budete moci užít s pocitem naprostého bezpečí – a to za jakýchkoli podmínek.

  • Chytrý profil dezénu s vylepšenými lamelami se stará o přesné řízení na sněhu i ledu.
  • Nové složení naší směsi CoolChili™ je zárukou vynikajícího výkonu za mokra.
  • Nízký valivý odpor přispívá k nízké spotřebě paliva a vysokému kilometrovému výkonu.

Tento nejprodávanější produkt Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R17 99H ) lze koupit teď tady a teď na našem webu zařazený v kategorii zimní pneumatiky! Podívejte se na akční zboží ze zmíněné rubriky v akci!

Tento neodolatelný výrobek Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R17 99H ) od společnosti Continental snadno získáte tady teď ve slevě. Akční cena již od 4 013 Kč.