Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R17 99T )

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika... více informací »
Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R17 99T )
Značka: Continental
3 778 Kč
DO OBCHODU »
Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika...

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika WinterContact™ TS 870 P se vyznačuje chytrým profilem dezénu s vylepšenými lamelami, jež zajišťují vynikající záběrové vlastnosti na sněhu i ledu. Nové složení naší směsi CoolChili™ současně přináší optimalizovaný výkon za mokra, mimořádně nízký valivý odpor a vysoký kilometrový výkon, takže si každou jízdu v zimě budete moci užít s pocitem naprostého bezpečí – a to za jakýchkoli podmínek.

  • Chytrý profil dezénu s vylepšenými lamelami se stará o přesné řízení na sněhu i ledu.
  • Nové složení naší směsi CoolChili™ je zárukou vynikajícího výkonu za mokra.
  • Nízký valivý odpor přispívá k nízké spotřebě paliva a vysokému kilometrovému výkonu.

Tento kvalitní produkt Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R17 99T ) lze sehnat mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené kategorii zimní pneumatiky! Vyhledejte si akční produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci. Tento výrobce Continental pro vás připravuje top zboží. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od značky Continental. Najdete je níže na této stránce.

Tento levný výrobek Continental WinterContact TS 870 P ( 215/65 R17 99T ) od populárního výrobce Continental snadno získáte právě teď opravdu výhodně. V akci od 3 778 Kč.