Continental WinterContact TS 870 P ( 225/55 R18 102V XL )

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika... více informací »
Continental WinterContact TS 870 P ( 225/55 R18 102V XL )
Značka: Continental
4 612 Kč
DO OBCHODU »
Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika...

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika WinterContact™ TS 870 P se vyznačuje chytrým profilem dezénu s vylepšenými lamelami, jež zajišťují vynikající záběrové vlastnosti na sněhu i ledu. Nové složení naší směsi CoolChili™ současně přináší optimalizovaný výkon za mokra, mimořádně nízký valivý odpor a vysoký kilometrový výkon, takže si každou jízdu v zimě budete moci užít s pocitem naprostého bezpečí – a to za jakýchkoli podmínek.

  • Chytrý profil dezénu s vylepšenými lamelami se stará o přesné řízení na sněhu i ledu.
  • Nové složení naší směsi CoolChili™ je zárukou vynikajícího výkonu za mokra.
  • Nízký valivý odpor přispívá k nízké spotřebě paliva a vysokému kilometrovému výkonu.


Unikátní kus Continental WinterContact TS 870 P ( 225/55 R18 102V XL ) můžete koupit mimo jiné tady na webu v oblíbené rubrice zimní pneumatiky. Máme pro vás skvělé kusy ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu.

Tento oblíbený produkt Continental WinterContact TS 870 P ( 225/55 R18 102V XL ) od top výrobce Continental snadno můžete najít zrovna ve výprodejové akci! Nabídky již od 4 612 Kč.