Continental WinterContact TS 870 P ( 235/50 R18 101V XL )

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika... více informací »
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/50 R18 101V XL )
Značka: Continental
5 128 Kč
DO OBCHODU »
Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika...

Žádné roční období nenabízí tak rozmanité podmínky počasí jako zima. My vám však chceme pomoci se s nimi bezpečně vypořádat. Nová pneumatika WinterContact™ TS 870 P se vyznačuje chytrým profilem dezénu s vylepšenými lamelami, jež zajišťují vynikající záběrové vlastnosti na sněhu i ledu. Nové složení naší směsi CoolChili™ současně přináší optimalizovaný výkon za mokra, mimořádně nízký valivý odpor a vysoký kilometrový výkon, takže si každou jízdu v zimě budete moci užít s pocitem naprostého bezpečí – a to za jakýchkoli podmínek.

  • Chytrý profil dezénu s vylepšenými lamelami se stará o přesné řízení na sněhu i ledu.
  • Nové složení naší směsi CoolChili™ je zárukou vynikajícího výkonu za mokra.
  • Nízký valivý odpor přispívá k nízké spotřebě paliva a vysokému kilometrovému výkonu.


Tento kvalitní a žádaný produkt Continental WinterContact TS 870 P ( 235/50 R18 můžete sehnat taky tady na webu zařazený v rubrice zimní pneumatiky! Nyní můžete koupit ještě jiné zboží z této oblíbené kategorie za super peníze.

Vysoce kvalitní výrobek Continental WinterContact TS 870 P ( 235/50 R18 101V XL ) od přední značky Continental jednoduše můžete pořídit v naší aktuální nabídce extra se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 5 128 Kč.