Deflektor kapoty Dacia Duster 2010-2018

Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění... více informací »
Deflektor kapoty Dacia Duster 2010-2018
Značka: Rein
990 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění...

Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem. Použitím deflekotru předcházíte nekonečnému čištění čelního skla od hmyzu. Ve vyšších rychlostech je dokonce proudění vzduchu tak silné, že dokáže odklonit i menší odletující kamínky a štěrk. V neposlední řadě se jedná o originální doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované. Deflektory kapoty značky Rein jsou vyrobeny z vysoce prožného avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Dacia Duster. Obrázkový návod montáže a veškeré díly nutné k montáži jsou součástí balení. Deflektor se připevňuje pomocí gumových podložek, plíšků popřípadě vysoce kvalitních samolepicích pásek (vždy podle konkrétního modelu vozu). Při instalací nedochází k vrtání do kapoty!
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4610031259979Exkluzivní produkt Deflektor kapoty Dacia Duster 2010-2018 jde koupit také tady a teď na našem webu v oblíbené sekci tuning karoserie. Vyberte si podobné kusy z této rubriky za výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé kousky značky Heko. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Deflektor kapoty Dacia Duster 2010-2018 od odblíbeného výrobce Rein snadno pořídíte na našich stránkách teď levně! Ceny od 990 Kč.