Deflektor kapoty Fiat Doblo 2007-2010

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá... více informací »
Deflektor kapoty Fiat Doblo 2007-2010
Značka: Novline
1 990 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá...

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Fiat Doblo, který se vyráběl od roku 2007 do roku 2010. Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících). V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10120836 Super výrobek Deflektor kapoty Fiat Doblo můžete nakoupit lehce tu na stránkách umístěný v sekci tuning karoserie. Vyberte si ještě jiné produkty z této populární sekce ve slevě.

Tento unikátní produkt Deflektor kapoty Fiat Doblo 2007-2010 od populární značky Novline snadno můžete sehnat právě teď ve slevě. Nyní za akční cenu 1 990 Kč.