Deflektor kapoty Ford Ranger 2006-2009 (před faceliftem)

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá... více informací »
Deflektor kapoty Ford Ranger 2009-2012 (po faceliftu)
Značka: Novline
1 890 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá...

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Ford Ranger, který se vyráběl od roku 2006 do roku 2009. Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících). V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10120856
Kvalitní a levný produkt Deflektor kapoty Ford Ranger 2006-2009 (před faceliftem) najdete právě teď tady na webu v populární sekci tuning karoserie. Nyní koupíte parádní zboží ve zmiňované sekci za outletovou cenu!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Deflektor kapoty Ford Ranger 2006-2009 (před faceliftem) originál od značky Novline získáte tady teď právě za výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 1 890 Kč.