Deflektor kapoty Hyundai i30 2012-2017

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Novline
1 990 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá...

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Honda i30, který se vyráběl od roku 2012 do roku 2017. Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících). V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10120863 Výjimečný produkt jde nakoupit pohodlně tady a teď na našich stránkách v kategorii tuning karoserie. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této známé kategorie za parádní cenu. To není všechno, máme toho více. U nás v nabídce najdete další zboží od dodavatele Novline. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Deflektor kapoty Hyundai i30 2012-2017 od výrobce Novline jednoduše seženete u nás teď opravdu výhodně. Teď za akční cenu 1 990 Kč.