Deflektor kapoty Hyundai Santa Fe 2012-2018

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá... více informací »
Deflektor kapoty Hyundai Santa Fe 2012-2018
Značka: Novline
2 220 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá...

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Honda Santa Fe, který se vyráběl od roku 2012 do roku 2018. Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících). V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10120867 Tento zlevněný produkt Deflektor kapoty Hyundai Santa Fe 2012-2018 získáte zrovna tady u nás v populární sekci tuning karoserie! Vyberte si parádní produkty z naší rubriky za nejlepší ceny. Významný výrobce Novline pro své zákazníky dodává top výrobky. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete více produktů od dodavatele Novline. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný kus Deflektor kapoty Hyundai Santa Fe 2012-2018 od společnosti Novline snadno získáte zde nyní ve slevě. Právě teď jen za 2 220 Kč.