Deflektor kapoty Hyundai Tucson 2005-2007 (před faceliftem)

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Novline
1 890 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá...

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Honda Tucson, který se vyráběl od roku 2005 do roku 2007. Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících). V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10120869 Tento oblíbený produkt Deflektor kapoty Hyundai Tucson 2005-2007 (před faceliftem) jde sehnat již dnes tady a teď na našich stránkách ve známé sekci tuning karoserie. Připravili jsme unikátní produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Novline. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Deflektor kapoty Hyundai Tucson 2005-2007 (před faceliftem) od značky Novline můžete získat právě zde ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 1 890 Kč.