Deflektor kapoty Land Rover Range Rover Velar 2017-

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Novline
1 990 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá...

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Land Rover Range Rover Velar, který se vyrábí od roku 2017. Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících). V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10121279 Super produkt Deflektor kapoty Land Rover Range Rover Velar 2017- máte možnost nakoupit bez obtíží na webu v oblíbené kategorii tuning karoserie. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za super ceny! Přední značka Novline vám nabízí špičkový sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky Novline. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Deflektor kapoty Land Rover Range Rover Velar 2017- originál od značky Novline pořídíte zde nyní se slevou! Ceny již od 1 990 Kč.